• Home
  • Igapäev
  • 22-viimane taks | sünnipäevast ja veelkord sünnipäevast

22-viimane taks | sünnipäevast ja veelkord sünnipäevast

Ma isegi ei hakka vabandama, et blogimisse nädalane paus sisse jäi. Sünnipäeva tähistamised, kool, trenn ja töö on kõik oma aja võtnud. Näiteks eile ärkasin ma 6.30 ja jõudsin koju 20.30. Päris pikk päev oli!

Aga nüüd võtsin ma aja ja kavatsen ühe päääris pika postituse kirjutada, sest mul on nii palju rääkida. Võtke siis teetass kõrvale ja olge valmis gigapostituseks.

Õnneks või kahjuks olen ma veel piisavalt noor ja ootan iga aasta oma sünnipäeva. See on üks päev aastas, kus sulle pööratakse teistmoodi tähelepanu ja kõik on nii ilus ja vahva, või vähemalt peaks olema. Minul 26. november aga nii sujuvalt ei läinud, kui ma lootsin. Suutsin lausa korraliku peatäie nutta ja sõbrannade tulekuks oli tuju päris nullis. Aga võtsin end lõpuks kokku ja mõnus õhtupoolik sai siiski maha peetud.

Esiteks oli päev mega pikk. Kui mul muidu on leonguid ja seminare üsna vähe (see nädal näiteks ainult üks), siis just eelmisel kolmapäeval istusin ma kella 10st 18ni koolis. Lisaks suutsin ma ise endale ühe tööalase (mitte lapsehoidmisega seotud) jama kokku keerata. Seda muidugi jälle oma ülemõtlemise ja -pabistamise pärast. Õnneks sai kõik korda ja suuremat probleemi sellest ei tekkinud, aga üksinda kodus tönnima pidin ma sellepärast ikka.

Aga kui sõbrannad lõpuks kohale jõudsid, läks meeleolu kohe lõbusamaks. Ma olen küll päris palju maininud, et mul on ägedad sõbrad, aga ma ütlen korra veel: “Mul on megaägedad sõbrad!” Mind pole ammu juba nii paljude kingitustega üllatatud.

Mis on eriti lahe, siis paljud kingimõtted olid just tänu blogile tulnud. Laura meisterdas mulle näiteks mega ägeda advendikalendri. Suurde purki on pandud pisikesi üllatusi. Lisaks on purgi peale tehtud kalender, kus saab jõulude lähenemist jälgida. Ta on sellega ikka korralikult vaeva näinud ja mul on iga päev nii põnev neid väikseid kingitusi avada. Näiteks eile sain omale “First Aid Kit’i” ehk plaastreid ja ühel päeval ootas mind seal pilt minu 20. sünnipäevast. Igatahes mega äge idee! Ma ju nuuksusin, et tahaks mingit ägedat advendikalendrit, saingi!

Linda ja Ann kinkisid mulle aga elamuse. Sain võimaluse Tallinnas laulukaare alla kiikuma minna. Ka seda olen ma juba sellest ajast saadik teha tahtnud, kui see võimalus sinna tekkis. Lisaks olid need kaks mulle eriti ägeda “kaardi” (keskmine pilt) valmis teinud. Päris hea kehaga tsikk ju. 😀

Heleri kinkis mulle aga ülilaheda märkmiku. Viis järgnevat aastat saan iga päeva kohta käivale küsimusele vastata ja olulisemad mõtted/emotsioonid/sündmused sinna kirja panna. Kujutate ette, kui äge on oma 27ndal sünnipäeval seda lehitseda ja mõelda, et olid alles ajad. Üks väga hea kingiidee!

Grete oli mulle aga ilusad kõrvarõngad ise teinud ja Piret, kellega me kohtusime küll järgmisel päeval, kinkis mulle Kaubamaja kinkekaardi. Tõesti jäin kõikide kingitustega väga väga rahule!

Hakkate juba väsima? 😀

Kui ma neljapäeva õhtul koju jõudsin, olid vanemad mu tuppa küünlad, lilled ja kingituse ilusti sättinud. Nii ilus üllatus ja tegi olemise nii soojaks. 🙂 Vanemad kinkisid mulle raha + uued vinged sukad ja oliivõli (seda mul ikka kulub).

Reedel pidasin pere ja sugulastega sünnipäeva. Eriliseks tegi asja see, et tutvustasin ka H.-d neile! Mulle tundub, et see läks päris hästi, kuigi eks hirmus oli ikka. Ilmselt sai H. nüüd aru, kust minu huumorimeel tulnud on. 😀

Laupäevaks kutsusin aga sealsed olulised sõbrannad oma kaaslastega õhtusöögile. Saime kokku restoranis Spot, kus meid keldrikorrusele eraldi ruumi juhatati. Mõnus atmosfäär ja lahedad inimesed muutsid õhtu minu jaoks väga meeleolukaks. Olgugi, et ma üritusele hiljaks jäin ja kaks tundi enne pidu närvipundar olin. Lõpp hea kõik hea!

Eks me klõpsisime pilte ka, aga küll oli valgus halb, siis poos vale, siis juuksed ei hoidnud jne.. Lõpuks ei saanudki ma ühtegi väga ilusat pilti. Ise nagu küll vaatasid peeglist, et päris kobe tsikk, aga no eii, pildi pealt vahtis mingi krõhva vastu. 😀

blogi

 

Kahjuks ei saanud ma ühtegi pilti Monikaga, aga tema oli ka kohal. 🙂 Kristina kinkis mulle suure oliivõli potsiku, mis pidavat Itaaliast toodud olema ja väga öko. Seda jätkub ilmselt kauemaks, seega väga praktline ja hea kingitus. Lisaks oli tema pakis ka juba jõulukingitus ja nii sain ma omale uue mõnusa mütsi ja salli. Monika kinkis mulle Victoria Secret’i scented kehakreemi, mis lõhnab tõesti jumalikult! Mulle väga meeldib. Teistelt sain ma raha, sest eks ma siin ju rääkisin, kuidas ma uue arvuti jaoks raha kogun. Ka sugulastelt sain raha ja tädilt veel lisaks vägevad lokitangid, mis salku ise sisse keerab ja siis piiksuga märku annab, millal lokk valmis saab. Ulme tehnika!

Rõõmus uudis ongi see, et jõulude paiku või peale aastavahetust ma omale kaua ihaldatud MacBook Air’i osta saangi! Ei jõua ära oodata! 🙂

Pikk oli see sünnipäevamaraton ja mul on päris korralik unevõlg sellepärast, aga sellegipoolest olen ma üks õnnelik laps, et mul nii head sõbrad ja pere on. Suur kniks kõigile, kes meeles pidasid!

Nüüd tahaks ma veel ballist ka kirjutada, aga mulle tundub, et ühe postituse jaoks on seda materjali liiiiga palju.

Peaksin praegu hoopis kooliasjadega tegelema ja kella 18ks peab trenni minema. Juba neljas trenn sel nädalal. Kusjuures, peale suuri pidustusi ja mitte üldse korralikku toidulauda, on kaal siiski langenud. Täna vaatas mulle sealt vastu 63,9! Pole paha. 🙂

Aga suur kummardus neile, kes viitsisid postituse läbi lugeda. Luban, et balli-postitus tuleb lühem ja loodetavasti paremate piltidega.

Olge tublid,
Laura!

 

7 kommentaari

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: