Mitte millestki

Teate mis? Nädala pärast samal ajal peaks mul selle semestriga kõik ühelpool olema. Tulemustest muidugi veel rääkida ei julge, aga ma väga-väga loodan, et kõik eksamid õnnestusid esimese korraga (1 eksam järgmisel nädalal on veel teha).

Andsin eile sisse ka akadeemilise puhkuse avalduse ja see oli nii vabastav tunne. Tundub uskumatu, et ma saan ühel hommikul ärgata teadmisega, et ükski tähtaeg ei istu kukil ja õppima ei pea. Ma olen 15 ja pool aastat järjest õppinud, sellest 12 aastat ainult viitele.  Õppimisega on ikka piisavalt pingutatud, seega on puhkus kindlasti välja teenitud.

Praegu kibelen ma nii hirmsasti trennilainele ja teadmine, et seda ilmselt enne veebruari lõppu väga palju juhtuda ei saa, muudab mu muidugi kurvaks. Põhimõtteliselt kaks kuud läheb raisku. Aga kui ma mõtlen sellele, et selle “pausi” tulemusena on mul lootust korralikule tervisele, olen ma nõus ootama. Lisaks otsustasin ma oma comfort-zone‘st välja astuda ja proovida üht uut “trenni”. Kui esimene kogunemine on ära toimunud, annan täpsemalt teada.

Ja just sattusin mingi üsna lambise artikli peale (siin!), kus on horoskoobimärgi järgi välja toodud sulle sobivad ametid. Ambur: “Sulle meeldib reisida ja võid endale eriala noppida turismivaldkonnast. Amburitele meeldib ka teistele insipratsiooniks olla, õpetajaamet sobib hästi.”  No vot sulle kooki moosiga. 😀

Aga tegelikult ma ei tulnudki midagi tarka rääkima. Homme veel seminari päev ja saab koju. Kui ma siin ise bronhiidi käes vaevlen, on ka H. täitsa haigeks jäänud (ja ta pole ju kunagi haige!) Ma ei saagi tema eest hoolitseda. Homme siis püüan topelt hea naine olla.

12511228_1172347962777072_1277073536_o

Üks päev läksin töölt koju ja no nii ilus oli!

Järgmise korrani,
Laura.

2 kommentaari

 • Merlin Saretok

  9. jaan. 2016 at 05:54

  Edu sulle kooliasjades 😉 Ja mul hea meel, et võtad sellega seoses aja maha. Küll kogud end ja jätkata saad ju iga kell. Anna siis tulemustest teada.

  Loodan, et sul tervis ka parem nüüd. Mul nagu on, saan neelata ja süüa aga veidi kurk valutab. Antibiootikumid ikka aitavad, pole head, kuid aitavad.

  Mõnusat laupäeva õhtut sulle 🙂

  Vasta
  • Laura

   10. jaan. 2016 at 05:49

   Kindlasti annan tulemustest teada. 🙂

   Tervis on nii ja naa, natuke nagu oleks parem.
   Loodan, et oleme varsti mõlemad jonksus ja täie tervise juures. 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: