“60-minutiga nädalas vormi” | 1. päev

Mõõtsin end täna üle keha ära, kaalusin ja tegin pildid. Tahaks natukene oksendada oma piltide peale, aga pole hullu. See praegune pilt ei saagi ju miskit väga kaunist olla ja tegelikult on mul arvutis üks pilt endast, mis on umbes 10000x hullem, sest ma olen seal 20kg raskem. Igas asjas ju tegelikult midagi positiivset.

Mu lootused ja ootused on seoses selle programmiga nii üleval, et ma tõepoolest usun ja loodan, et imesid hakkab juhtuma. Samas saan väga hästi aru, et imesid juhtub ilmselt ainult siis, kui ma ise asjasse pühendun ja endast 110% annan. Aga mul on kõigesse sellesse usku, vähemalt praegu, kui esimene päev on peaaegu selja taga.

Olen tegelikult juba päris mitut asja tähele pannud. Mis mulle toitumiskava juures väga meeldib on see, et valik on lai nii maitsele kui rahakoti jaoks. Seal on natuke keerulisemaid ja fancy‘maid toite, aga ka väga lihtsaid ja tavalisi “kodutoite”. Sellepärast ei tohiks ka probleeme tulla toitumiskava järgimisega.

Mulle väga meeldib ka kinnine grupp facebookis, mis on mõeldud kõigile kaalustalla.ee programmidega liitunutele. Treenerid on seal väga aktiivsed ja inimesed nii toetavad. Igale küsimusele saab kiire vastuse, motivatsiooni annavad muutuste pildid ja teiste ergutavad sõnad. Sünnipäevalastele soovitakse õnne ja üldse on õhkkond nii nii positiivne. Ei anna võrreldagi mõne muu sarnase “trennitajate” kommuuniga, kus kõik ainult ussitab.

Aga nüüd kõik strateegiliselt olulised numbrid ja pilt.

Kaal: 68,0 kg
Pikkus: 166 cm
Rinna ümbermõõt: 86 cm
Vöö ümbermõõt (piht): 72 cm
Kõht: 88,5 cm
Tagumik: 103 cm
Reis (kohe tagumiku alt mõõdetuna): 66,5 cm
Käsivars: 31 cm

Tulemusi lubatakse juba kahe nädalaga. Will see, olen igatahes põnevil. 🙂

Et motivatsiooni rohkem oleks, panen kirja ka oma pisikese eesmärgi.
26. novembriks -3 kg ja -10 cm kehalt.

Igal esmaspäeval kirjutan oma (edu)sammudest siia ja vaatame, kuhu tee viib. 🙂

Hoidke mulle ikka pöialt,
Laura.

PS! Ühel ilusal hetkel, kui olen programmi toimimises veendunud saab üks minu lugejatest ka endale sama programmi kasutamiseks!

19 kommentaari

 • Anonymous

  29. sept. 2014 at 07:03

  Puusa ümbermõõtu mõõdetakse ikka kõige laiemast kohast, ehk siis ilmselt see, mis sul on tagumiku ümermõõduks pandud.

  See, mis naba kohapealt mõõdad, ongi kõhu ümbermõõt 🙂

  Vasta
 • Kairi Jõemaa

  29. sept. 2014 at 07:10

  Mulle meeldib ka väga see, et on nii palju retsepte ja see grupp, õhkkond on hoopis teine kui teistes gruppides! Mina ei jälgi toitumiskava küll 100% (alustasin omal käel ning kasutan retsepte umbes 50% ulatuses, teise poole ajast leiutan ise midagi, mis meeldib) aga treeningkava jälgin täies ulatuses ning viie ja poole nädalaga on nüüdseks kaotatud 5,7 kg. Lisasin eile hommikul gruppi ka pildi muutustest kuu ajaga kui ehk märkasid. Ma olen praegu nii rahul ning motivatsioon langemise asemel hoopis tõuseb! Kõht koguaeg täis aga kaal langeb 🙂

  Vasta
 • grete

  29. sept. 2014 at 07:24

  Tubli et proovid…Mina olen seda sama paketti ennegi vaatand aga pole julgenud tellida ja pole usku nendesse ootan ja hoian sulle pöialt ja kui tõesti õnnestub sul siis võtan prooovin ka ära 🙂
  Edu sulle

  Vasta
 • OÜ Fitnessteam

  29. sept. 2014 at 07:51

  Rene (www.kaalustalla.ee): Laura, sa oled väga tubli ja savutad enda eesmärgi kindlasti juba palju varem, kui sa eesmärgiks oled seadnud :-).
  Grete, me maksame sulle kogu raha tagasi, kui sa 15 päeva jooksul avastad ja annad meile teada, et see programm sulle ei meeldi või lihtsalt ei sobi. Miks me seda teeme ja seda nii julgelt pakume? Sellepärast, et me oleme nii kindlad enda programmides.

  Vasta
  • Laura

   29. sept. 2014 at 08:08

   Kuna ma juba olen oma kehakaalust väga suure osa (20 kg) omal käel kaotanud, siis ma ei julge väga suuri unistusi unistada. Aga kõik need suurepärased näited selle programmi kasutajatelt tekitavad küll usu, et see asi töötab ja eesmärgid ja rohkemgi saavad täidetud. 🙂

   Vasta
 • Anonymous

  29. sept. 2014 at 08:43

  Ma olen sama pikk, kaalun sama palju ja näen ikka palju halvem välja 😀 Sul peavad siis vist päris hea lihased juba olema 😉

  Vasta
 • Mina Ja muud

  2. okt. 2014 at 12:08

  Olen su blogi nüüd jälgima jäänud (pärast seda väikest algusedraaamat kui teised kommenteerijad täiesti ära ehmatasin) aga tahaks öelda, et armas oled. Kui su enda soov on end rohkem vormi saada, siis loodan, et see sul õnnestub. Mitte nii, et kui ideaalkaal on käes, siis tahad veel ja veel ja veel… Ei tahaks sellist ohtlikku lõputut ringi kellelegi, aga paraku pidavat see tihti tekkima inimestel, kes kaalu langetavad.

  Ilus jume on sul peal 🙂

  Vasta
  • Laura

   2. okt. 2014 at 04:52

   Tead, ma tegelikult ise kardan ka natuke seda. Praegu ma vähemalt teadvustan omale kogu protsessi, aga kui jälle mingid nähtavad muutused tekkima hakkavad, mis siis saab? Praegugi pean ikka igal hommikul korraks kaalu pealt läbi käima, mis siis, et see üsna mõttetu on.
   Õnneks on mul vahvad ja head sõbrad, kes mind kogu aeg maa peal hoiavad ja ma loodan, et kogu protsessiga saavutan soovitud keha, hakkan ennast armastama ja olen veel õnnelikum. 🙂

   Aitäh! 🙂

   Vasta
 • Anonymous

  6. okt. 2014 at 07:12

  Ma annaks kõik et sellist keha saada. Olen 170 cm pikk ja kaal on 70. Mis iseenesest pole just palju aga tunnen end ise oma kehas halvasti. Sain kuu aega tagasi teise lapse ja oleks vaja see punu eest saada. Olen ka tükk aega mõtlend liituda mingi programmiga aga ei taha raha maha visata ja nüüd leidsin su blogi ja kui sa kiidad seda ka paari nädala pärast siis tellin selle sama programmi. Aga ei kujuta ettegi kuidas seda jälgida jõuan.
  Aga tubli oled, juba selle eest et said iseseisvalt 20 kg alla.. Kuidas sa seda tegid =

  Vasta
  • Laura

   6. okt. 2014 at 07:21

   Anna iseendale aega. Naudi emaks olemist, harju uue elukorraldusega. Siis, kui tunned, et nüüd on jõudu ja jaksu, saad end käsile võtta. Programmi ei ole tegelikult raske jälgida. Retseptid on lihtsad ja sobivad kõigile pereliikmetele. Seega ei tuleks teha mitut erinevat sööki vm. Hoia blogil pilk peal ja loodan, et leiad siit abi. 🙂

   Minu kaalulangus on väga pikk tee olnud. Tegin alles hiljuti video, kus kõigest üsna täpselt rääkisin. Kui leiad aega, võid üle vaadata – http://lauratartus.blogspot.com/2014/09/video-vastused-kusimustele.html
   Minu kaalukaotusele aitas kaasa väga palju eraelulisi asju. Aga vähemalt sain tõestust, et ma polegi paksusk loodud. 🙂

   Vasta
 • Helen-Carol

  7. okt. 2014 at 08:39

  Avastasin su blogi faceboogist, kui jagasid seda postitust. Olen mitu korda proovinud kaalu langetamist alustada, aga siiani pole see õnnestunud, sest peale alustamist 3-ndal päeval on mul siiski motivatsioon otsa saanud. Olen tegelenud intensiivselt vahepeal ka mõne spordi alaga, aga kaal pole siiski langenud (asi on toitumises). Lugedes sinu blogi, milles igast sõnast kiirgab, soojust, rõõmu, motivatsiioni ja tahtejõudu tekkis ka minul soov see programm kunagi ära proovida. Kui mulle sinu blogiloosis õnn ei naerata (mis ei juhtu kunagi), siis soetan selle programmi kindlasti esimesel võimalusel. Sulle aga hoian pöidlad pihus!! 😉 Edu ja jaksu! 🙂

  Vasta
  • Laura

   7. okt. 2014 at 09:00

   See kommentaar made my day!
   Mul on nii hea meel, et mu blogi sulle motivatsiooni ja tahtejõudu annab. Aga pea meeles, et kõik on ikka sinus endas kinni. Usu endasse, pinguta, näe vaeva ja jõuadki nii õigele teele. Ära kindlasti alla anna! See kõik on võimalik. Muuda oma elustiili, muuda oma mõtlemist ja kõik ongi päriselt võimalik. Sa saad hakkama!

   Ja ära iial ütle iial. Võibolla just seekord naeratab õnn sulle. 🙂
   Aga alusta juba täna, muutes pisikesi asju. Kui viitsid blogis scrollida, siis üsna hiljuti postitasin video, kus “oma loo” ära rääkisin, sealhulgas ka need pisikesed nipid, millega ma iseseisvalt alla võtsin.

   Palju edu sulle ja aitäh nende toetavate sõnade eest! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: