“60-minutiga nädalas vormi” ehk sünnipäevaks ilusaks?

See pole üldse minu moodi jätta blogimisse nii “pikk” paus, aga kuidagi niimoodi seekord läks. Ma ei taha, et blogimine muutuks minu jaoks kohustuseks ja seetõttu ma enda peale väga kuri pole, kui vahel rohkem kui kaks päeva vahet jääb.

Nädalavahetus jälle märkamatult otsa korral ja uus nädal peagi algamas. Minu jaoks tuleb uus nädal ilmselt ka uute mängureeglite ja elukorraldusega.
Nii nagu ma oma videos põgusalt mainisin sain koostöös kaalustalla.ee-ga omale toitumis- ja treeningkava “60-minutiga nädalas vormi”. Sel nädalal ma seda juba natuke katsetasin, retseptide valik on lai ja vastavalt võimalustele peaks sealt igaüks suutma endale meelepärase leida. Mina igatahes sealt paar täitsa head nippi juba avastasin. Trennivideosid ma veel järgi teinud pole, aga üle vaatasin küll ja tunduvad täitsa jõukohased.
Praegu huvitab mind kõige rohkem see, kas suudan ette antud kavadele kindlaks jääda ja kas tulemused on nii kiired ja vinged tulema, kui nende facebookist või kodulehelt näha võib. Minu pisikene eesmärk on kaotada 3 kg oma sünnipäevaks – 26. novembriks. Vaatame koos, kas saan hakkama!
Et “eksperimenti” oleks võimalikult hea jälgida, kirjutan homme oma algmõõdud üles ja iga kahe nädala tagant kirjutan hetkemõõdud ka siia. Aga kord nädalas võib lugeda muljeid ja tähelepanekuid selle konkreetse programmi kohta. Nagu ikka, kõike ausalt ja avameelselt. 🙂
Aga nädalavahetusel lasin end vabaks, maiustasin, lasin endale head ja paremat kokata ja nautisin mõnusat seltskonda.
Kuidas mul õnnestub kõik enda jaoks nii keeruliseks mõelda? Äkki ikka peaks vaba lindu edasi mängima, et elu lihtsam oleks? Aga kaua sa jaksad tunnete eest põgeneda? Ülemõtlemine on ilmselgelt mu teine nimi.
Lõpetuseks rebaste ristimise peol tehtud klõpsud. Oi, kuidas mulle need tsiikad meeldivad. 😉
Laura. 🙂

2 kommentaari

 • Anonymous

  28. sept. 2014 at 09:03

  Sa oled kena tüdruk ja sa EI OLE PAKS! Ainuke, mis minu arust treenimist vajaks oleks su reied. Sa tundud üsna lühike ja seetõttu näevad jalad natuke tüsedad välja. Mul on lühike hea sõbranna, kellel ei lähe midagi kõhtu, kõik otse jalgadesse ja tagumikku 😀 Good luck !!

  Vasta
  • Laura

   28. sept. 2014 at 09:20

   Reied on tõesti mu valupunkt. Kuna ma olen oma kehatüübilt pirn, koguneb ka mul kõik jalgadesse ja tagumikku. Ja mul veel laiad (?) reied ka, selline jõnks on sees. Ehk siis jalad vajavad korralikult tööd. 🙂

   Aitäh!

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: