Aasta 2013!

Kuna aasta 2013 on valmis minema, et uus ja loodetavasti parem, aasta 2014, saaks tulla, mõtlesin natuke tagasi vaadata. Surfasin läbi oma blogi, et leida need sündmused, mis sellest aastast kaasa võtta. Enda üllatuseks ei olegi see aasta nüüd nii sündmusterohke olnud. Aga hakkame siis algusest…

Eelmine aasta ennustasin omale uueks aastaks seda: 

“Mida aga 2013. aasta mulle tuua võib?
Elan nüüdsest ainult hetkes. Elu on näidanud, et liigne planeerimine ei lõppe kunagi hästi. Üks asi on uue aasta juures aga kindel – ma ei veeda oma suve Eestis!!!! 🙂 Kolm kuud maailma avastamist. See on nüüd küll miski, mida ma poleks suhtes olles kunagi teinud. Maailm on ju valla! Lendan nüüd mõnda aega üksinda ja tunnen rõõmu ka kõige pisematest kordaminekutest.”   Lugeda saab seda siit: Aasta 2012!

Lubasin endale, et elan hetkes ega mõtle liiga palju ette. Mingi aeg ma isegi suutsin seda teha ja võib isegi öelda, et nautisin mõnd hetke ehk liiga paljugi. Aasta lõpp on aga käest läinud, analüüsin kõike üle, mõtlen liiga palju. Proovime seda siis järgmisel aastal uuesti.

Suve ei veetnud ma tõepoolest Eestis ja see ongi minu selle aasta kõige suurem mälestus. Kiikan päris tihti suvepilte ja mõtlen, et kui lahe see kõik ikka oli, mis siis et raske. Õppisin selle kolme kuu jooksul enda kohta väga palju,  muutusin julgemaks ja avatumaks ning mis kõige ägedam, kohtasin ülilahedate inimestega. Ellujäämiskursus sai üle elatud ja suur kogemus oma pagasisse raskuseks juures.

Üksinda olen ma sel aastal tõesti lennanud. Ma ei saa aga öelda, et ma seda ilmtingimata nautinud olen, sest me kõik tahame ju kellegi jaoks tähtsad olla ja end armastatuna tunda, vanus ei mängi minu meelest siinkohal rolli.

Kas see 2013 on siis hea aasta olnud?

Ma arvan, et minu jaoks on see ülemineku aasta olnud. Natukene head, natukene halba, aga ei midagi liiga pöörast ega tähelepanuväärset (peale USA muidugi). Kindlasti oleks patt mainimata jätta need vapustavad inimesed minu ümber. Minu sõbrad teevad minust selle, kes ma olen. Just nende inimestega olen ma korralikult naerda saanud, nutta saanud ja saanud olla mina ise. Mida veel tahta?

Popp ja noortepärane on ikka uueks aastaks omale lubadusi anda. Ma tean paari asja, mida ma kindlasti uuel aastal teha tahan ja need panen ma siia kirja ka, siis ei lähe need meelest ja on ehk motivatsiooniks.

Aastal 2014:

  • Mõtlen vähem. Naudin seda, mis just praegu minu ümber on. Ei mingeid agasid, hirme või vabandusi. Ela, Laura!
  • Lähen suvel randa nina püsti ehk võtan end korralikult käsile ja teen nii, et peeglist vastuvaatav tüdruk oleks ilus nii väljast kui seest.
  • Reisin nii palju kui võimalik. See aasta võiks Euroopat vallutama minna ja seljakottidega seigelda. Kes on käpp?
  • Saan tervise korda!!!
  • Leian õnne. Lasen õnnel end leida. Olgu see õnn, mis kujul tahes. Ma tahan õnnelik olla!
Need viis üsna tagasihoidlikku ja täiesti saavutatavad eesmärki olen ma omale uueks aastaks seadnud. Las need olla minu järgmise aasta teejuhtideks ja loodame, et aasta tuleb seiklusrikas ning meeleolukas. 
pere väljasõit veebruaris/ märts/ isa 50. juubel/ suvi SD-s/ suvi LA-s/ suvi NY-s/ surf SD-S/ sügis Tartus/ katsetus punasega/ 21 sünnipäev

Teile soovin ma aga hästi lõbusat aastavahetust ning imeilusat uut aastat! Et mõni soovidest või unistustest täituks. Lisaks muidugi palju seiklusi, nalja ja naeru ning hoolivust!
Kallipai.
Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: