• Home
  • Määratlemata
  • “Birthdays are good for you. Statistics show that the people who have the most live the longest.”

“Birthdays are good for you. Statistics show that the people who have the most live the longest.”

Eilne sünnipäev läks väga hästi. Mul on ikka äraütlemata vahvad sõbrad. Aitäh kõigile teile armsatele, kes mu päeva mõnusaks muutsite.

Oleks vist eriti igav, kui ma hakkaks hommikuga peale ja kirjutaks kellaajaliselt ülesse, mis kõik juhtus. Tundsin end eile väga mõnusalt, nagu päris sünnipäevalaps ikka. Väikesed ja natukene suuremad üllatused, õhupallid, koogikesed, kingitused, mitmed kõned ja sõnumid, ootamatud õnnesoovid ning kulleriga saadetud lillekimp. Reedel tähistame Tartus minu kasiinoealiseks saamist. Nii et üleskutse, kes mind vähegi trehvata tahavad, siis reede ja Tartus on see võimalus.

Kui me aga tuleme selle pisikese fakti juurde, et mul täna eksam oli, siis ei oska nagu muud öeldagi, et oleksin õnnelik, kui läbi sain. Ilmselgelt ei suutnud ma eile õppida, oli vaja ju tähistada boksikaaslastega. Noh ja kui ma täna hommikul, kell 6.13 end voodist püsti ajasin, et õppima hakata, ei suutnud ma mõelda muust, kui et millal ma uuesti magama tagasi saan. Ei tulnud sellest õppimisest hommikul midagi välja. Raske on see tudengielu, kui sünnipäev valele nädalale satub.Või siis eksam?

Igatahes, vaid homsed loengud veel ja siis võib sellele koolinädalale joone alla tõmmata. Jään reedet ootama, pidukleit on ka valmis juba. Jeejee!!

Olge mõnusad,
Laura.

 Selline kingitus minu armsate boksikaaslaste käest. 
Lilled ja kaardi tõi kuller. 🙂

 Unised Laurad
Laura – 21 juba??

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: