• Home
  • Määratlemata
  • “Each friend represents a world in us, a world possibly not born until they arrive, and it is only by this meeting that a new world is born.”

“Each friend represents a world in us, a world possibly not born until they arrive, and it is only by this meeting that a new world is born.”

–  Anais Nin 
Üks uskumatult täppi tsitaat.
Käisime täna Liise ja Lauraga Bogapotis jõululõunal. Üks äärmiselt kaunis õhtupoolik oli. Bogapott on koht, mida ma kindlasti julgen soovitada. Lisaks hubasele kohvikule on seal ka ateljee, kus erineva keraamikaga tutvuda saab. Meie nautisimegi seda hubast õhkkonda ja arutasime kõikide eluliste teemade üle. Minge kindlasti tšekake üle Tallinnas Pikk-jalg 9 see imearmas koht. 🙂
Lisaks jalutasime ka läbi Tallinna vanalinna ja Raekoja platsi. Oh, oleks vaid lumi maas. Hiljem käisime Liisega tema kursaõe Reeda juures ka. Palju tüdrukute juttu ja noh, klatši ikka ka.

 Laura korda kaks.

Vot siis selline mõnsa päev täna. 
Päris kummaline on tegelikult olla. Kogu aeg mõtled, et äkki olen millegi olulise ära unustanud ja et äkki peab õppima, aga tegelikult ju ei pea. Päriselt saabki puhata!
Kuulan praegu taustaks jõululaule. No ei ole see õige tunne veel peale tulnud.
Küsige küsimuse ikka ka: Ask fm

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: