Eesti Blogiauhinnad 2015

Ma olen vist nüüd küll viimane, kes Eesti Blogiauhindade jagamisest kirjutab. Nädalavahetus on olnud nii kiire ja mõnus, et alles nüüd leian aega, et rahulikult arvutiekraani taga istuda ning mõtted kirja panna.

Ega mul midagi uut ju tegelikult lisada pole. Üritus oli täpselt nii põnev, kui põnevaks see ise tehti. Kindlasti on palju arenguruumi, aga seda on korraldajad ka ise maininud. Respekt sellegipoolest, et usinaid blogijaid tunnustati.

Mina tundsin end seal siiski veidi ebamugavalt. Läksin üritusele küll koos Mannuga, kellega me oleme juba üle aasta läbi interneti suhelnud, kuid alles nüüd päriselt nägime, ja Liinaga, kes mulle mõned nädalad enne üritust kirjutas. Sellegipoolest oli sellise “väikse” inimese tunne. Kõik olid justkui “kuulsamad” ja “tuntumad” ja mis mina seal ikka teen. Aga omas seltskonnas oli meil tore ja nägin nii mõndagi põnevat.

Ka Sally ja Margitiga lobisesime pikalt. Sallyt teadsin ma juba enne, aga Margitiga päris elus sel viisil kokku puutunud polnud. No on ilus inimene ja mul on kahju, et tema spordiblogijate TOP3-st välja jäi. Ta oleks kindlasti tunnustust väärinud!

Rääkides kohtadest siis.. minu armas blogikene jäi spordiblogijate kategoorias kaheksandaks. Arvestades, et minust üles pool oli paar minu arvates mitte päris spordiblogi, siis on ju koht väga hea! Ega ma ju eriti suurt reklaami hääletamiseks ei teinud ka. Seda suurem on minu rõõm! Aitäh teile, kes te minu poolt hääle andsite. It means a lot!

Igatahes on mul indu ja tahtmist veel rohkem, et blogi arendada ja põnevamaks muuta. Ma pole küll kindel, kas just spordiblogina aga oma tegemistest ja kogemustest pajatan ikka. Olgu need siis juhtumised trennisaalis või hoopis koolitunnis. Jääge minuga! 🙂

PS! Otsin tublisid bodypumpijaid, kes on MyFitnessi liikmed ja pesitsevad Tallinnas või selle ümber. Mul on abi vaja! 🙂 Kirjutage mulle.

Outfitiks valisin siiski midagi väga lihtsat, aga mugavat. Kontsad panin alla ja see andis natuke “pidulikkust” juurde. Aga no, meh, millal ma üldse endaga rahul olen olnud, eksole. 😀

PILDID: marimell FOTO

EBA2015Marioni ehk Mannuga

EBALiinaga.
No on alles kaunis naine! Need juuksed on küll to-die-for ja inimene ise on ka väga armas. 🙂 

EBA1Marion, Merlin ja mina

EBA2Sally, Margit ja mina

(mõtlesin, et mingi pilt jäi justkui puudu) 

Vot sellised muljed ja sellised pildid.

Olge tublid ja edukat algavat nädalat! 🙂
Laura.

 

 

6 kommentaari

 • Kati

  14. juuni 2015 at 10:07

  Mina näiteks hääletasin Sinu ja Margiti poolt. Ja minu meelest oleks emb—kumb pidanud võitma ning mõlemad top3s olema.

  Mul pole teiste vastu küll midagi, kes võitsid, aga noh, Heidi pole juba varsti aasta kirjutanud ning Triinu ei loe vist ise ka end spirdiblogijaks.

  Võitja blogi ma absoluutselt ei teadnudki 😀

  Vasta
  • Laura

   14. juuni 2015 at 10:20

   Costany blogi pole minu arvates ka spordiblogi. Heidi blogi vähemalt on/oli päris spordiblogi ja FitLoorat olen mina ise jälginud küll ja ta teeb head asja. 🙂

   Ma väga tänan toetuse eest!
   Pai! 🙂

   Vasta
   • Laura

    15. juuni 2015 at 08:23

    Ah lausa nii? Ma mõtlesin, et ühele inimese poolt üks hääl ühele blogile ja kui lemmikuid mitu, sai ka selle ühe hääle oma teisele lemmikule anda…

    Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: