Esimene kord MyFitnessis | BodyVive

Tegin eile MyFitiga liitumise läbi neti ära ja täna kohale minnes sain kätte oma klubikaardi. Kingituseks sain kaasa tasuta kehaanalüüsi, mille ma kindlasti ära kasutan. Teenindus oli väga tore ja kohe hea tunne oli oma esimesse trenni minna.

Ilmselgelt jamasin ma kõige pealt kapiga, et see kinni saada. Tartu kesklinna MyFitis käivad kapid kinni lukuga, mis samuti sulle liitumisel kaasa antakse. Selleks, et uks aga kinni saada, pidi veel paar nõksu tegema. Õnneks aitas üks tore naine mind ja sain oma ukse kenasti kinni.

Enne BodyVive’i jõudsin 25 minutit crosstraineril higistada ja siis sammusin väikese ärevusega saali. Esimest korda kuskile trenni minnes on alati kerge ebamugavustunne. Alguses mõtlesin, et teen teiste järgi, aga otsustasin ikka treenerile märku anda, et olen esimest korda ja vajan natuke abi.

Trenn ise jättis mulle väga hea mulje. Päris korralikult sain higi lahti ja lihased andsid ka tunda. Esimese korra kohta tuli mul enda arvates päris hästi välja. Koreograafia on üsna kerge, vajab lihtsalt harjumist. Kavatsen kindlasti uuesti minna.

Aga tunniplaanis on veel nii palju huvitavaid trenne, mis kõik ära proovida tuleb. Homme ma rühmatrenni minna ei saa, aga 6.30 olen siiski kohal ja teen kursaõega ühe BP läbi! Üks põhjus, miks ma otsustasin MyFitnessi kasuks, on võimalus saale oma tarbeks kasutada.

Minu esmamulje oli igatahes mega positiivne. Jõusaalis on piisavalt kardiomasinaid, lisaks erinevad masinad ja ruumid vabade raskuste ja muude vahenditega. Nädalavahetusel saan loodetavasti Rocca al Mare MyFiti minna. Seega jälle üks põhjus, miks ma klubi vahetasin. Saan koju minnes ka trennis käia ega pea muretsema, et kuukaart tühja jookseb!

Vot sellised muljed täna!

trennIkka üks selfie tuli ka peale trenni teha, isegi tossud olin jõudnud juba ära võtta. 😀 Peale trenni tegin omale neid häid kaerahelbepannkooke, mille retsepti pühapäeval jagasin. Näevad ju nagu päris välja? Sõin neid banaani ja maitsestamata kohupiimaga. Nämma!

Laura.

3 kommentaari

 • Mannu

  1. apr. 2015 at 09:54

  Teretulemast meie perekonda! Saame mõnikord ehk kooski trenni minna 😉

  Isver ma vihkan neid tabalukkudega kappe! Esiteks pole need üldse turvalised (mul koodiga lukk) ja teiseks ma unustan selle paganama luku koguaeg kuhugi kotipõhja ja meelde tuleb see siis kui uks juba kinni pandud on ja otsin, et millega seda kinnitada. Tüüütu!

  Õnneks on selles klubis, kus enim käin on veidi moodsamad ja turvalisemad süsteemid, Roccas peaks ka olema, head avastamist! 😀

  Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: