First world problem.

Tegelikult on mul küll uneajani ainult 15 minutit jäänud, aga ma lihtsalt pean oma probleemi jagama.

Lähme ema, onunaise ja -tütrega laupäeval Helsingisse päevakruiisile. No ikka tahaks ju midagi ilusamat selga panna või vahelduseks teksad-pluus-ketsid midagi muud kanda.

AGA MUL POLE MIDAGI SELGA PANNA!

Mu garderoob on märkimisväärselt vähenenud. Mul pole enam ilusamaid pluuse, ainult maikad ja t-särgid. Mul pole pükse peale ühe paari mustade teksade. Seelikutest ja kleitidest pole mõtet rääkida. Kampsunid on liiga suured ja paksud, et need kevadmantli alla suruda. Pintsakuid või kardigane vms pole mul samuti. Vanasti oli, noh siis, kui ma 20 kg raskem olin.

Aga kust saada omale normaalse hinnaga uus garderoob? Tahaks ju naise moodi riides käia ja värve kanda, kleite ja seelikuid kanda, vahel isegi kontsad jalga panna.

Ilmselt tuleb aliexpress ja everything5pounds ette võtta ja mingit odavat kraami kokku osta, no lihtsalt selleks, et oleks midagi selga panna.

Raske on see kaalu langetamine. Näed küll parem välja, aga riideid, mis seda ilusamat keha näitaks, pole. Ehk siis ma käin ikka ringi nagu mingi kossakas. Isegi H. on selle kohta sõbralikke märkusi teinud.

Mis üldse kaalunumbrisse puutub, siis eelmise nädala lisakilodest olen lahti saanud ja tasapisi liigub kaal alla poole. Vaatame, mis number lõpetamiseks vastu vaatab.

PS! Ma ilmselgelt saan aru, et maailmas on palju palju hullemaid asju, kui see, et mul pole midagi selga panna. Aga no ma olen ju ka kõigest naine. 😀

blogisse31

A, keš see on?? 😀
ehk 2012-2013 talv.

Tänan tähelepanu eest!
Pai ja head ööd,
Laura.

2 kommentaari

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: