Fotopostitus | Muutus piltides.

Üheks viisiks, kuidas endale selgeks teha, et ma olen päris pika tee maha käinud, on ikka ja jälle vanade piltide vaatamine. Otsisin välja natuke vanemaid pilte, et oma muutust teile ka näidata. Lõppu panin pildi, mida ma juba Instagramis (@lauriitak) jagasin ja kust on näha praegune olukord. Ma ei tea, kust see julgus tuli, aga noh, nüüd te siis teate, milline ma tegelikult olen.

See pilt on aastast 2009. Siis olin ma päris noor ja selline keskmises normaalkaalus.

See pilt on aastast 2010. Juba on näha, kuidas ma paisuma olen hakanud.
Mingi hetk tuli mul loll mõte juuksed lühikeseks lõigata ja tumedaks värvida. Üks halvemaid otsuseid üldse. Mulle ju üldse ei sobi see. Praegused pikad heledad juuksed on mu välimuse lemmikosa. Üks asi, millega ma (peaaegu) rahul olen.

Ma arvan, et see pilt on tehtud 2012. Täielik tünn! Õõh, kohutav.
See pilt on samuti 2012. aastast ja ma olen siin oma kõige kõrgemas kaalus.
Ja selline on seis praegu. Mul tegelikult on olemas ka sarnane “before” pilt, millega on erinevus korralikult näha, aga seda ma tõesti ei julge veel internetti riputada. Ehk kunagi siis, kui ma oma kehaga päriselt rahul olen ja suureks eeskujuks saan hakata. Nagu näha ei ole seis praegu ka midagi suurepärast. Enda vabanduseks ütlen, et pilt on tehtud peale söömist ja kõht näeb tegelikult tsipa parem välja. Ma nii loodan ja teen omalt poolt kõik selleks, et järgmine suvi saaksin juba enesekindlalt rannas käia ja bikiinides pildile jääda. 
Et kõik teaksid, siis algkaal ehk minu all time kõige suurem kaal oli 87kg!
Praegu olen 68kg!
Vastan hea meelega Teie küsimustele ja olen nõus ausalt kõigest kaaluga seonduvast (ja muudest asjadest ikka ka) rääkima, küsige ainult.
Laura.
PS! Tulge ikka ametlikult blogi jälgima. 🙂
PSS! Proovin tänase/homse jooksul veel mitu drafti postitust ülesse saada, et teil sel ajal, kui mina reisil olen, midagi lugeda oleks. 🙂

PSSS! H – loodan, et sa hirmust päris roheline ei ole. 😀

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: