• Home
  • Määratlemata
  • “Happiness is not something ready made. It comes from your own actions.”

“Happiness is not something ready made. It comes from your own actions.”

Nädalavahetuselt sain just seda, mida ootasin. Kristina käis külas, vanemate ja vanaemaga käisime sõitmas, Monikaga veetsime mõnusa õhtupooliku ja lõpetuseks jalutuskäik Kaie ja Johannaga ka. Väga tore oli. 🙂
Lisaks mahtus nädalavahetusse veel ootamatuid kohtumisi. Tõde on tore teada, eriti siis, kui kõik paistab hoopis teistmoodi.
Eile hakkasid tudengite kevadpäevad ja õhtul oli öölaulupidu. Klopsin millalgi sellest video kokku, sest see oli nii coooooool! Ilmselgelt tuleb terve see nädal väga teguderohke. Minu esimesed tudengipäevad siiski.
Täna oli viimane fitnessi trenn. Kardan, et homme on lihased kõik valusad aga iseenesest on see ju hea.  Kuna täna on volber, on ka õhtul palju ägedaid üritusi.  
Aga siin on video paarist jalutuskäigust. Kvaliteet on kehv, aga saate aimu, kui mõnus meil siin Tartus on. Miskipärast ei saa ma seda videot siia otse panna. Aga SIIA VAJUTADES peaksite videot nägema. Ma ei tea miks youtube video väiksemaks tegi ja see hüplemine on tegelikult päris häiriv, aga parem ikka kui mitte midagi. 🙂
Vot sedasi. 
Päikest, kullakesed.
Laura.
Ühed laulupeaolistest. Julia ja Grete! 🙂

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: