• Home
  • Määratlemata
  • “If each day is a gift, I’d like to know where I can return Mondays.”

“If each day is a gift, I’d like to know where I can return Mondays.”

Miks see aeg küll nii kiiresti läheb? Türgi reisi videodega püüan täna/homme tegeleda, ehk saab mitu videot korraga üles laadida.
Nädalavahetus läks nii nobedalt. Aga kuna mul praegu jutusoont pole, lasen piltidel rääkida. 🙂
Laupäeva hommikul toimus üks suur kolimisaktsioon. 
Terve pere tuli appi. Üsna kiiresti saidki asjad ühikast korterisse ja korteris asjad paika ka.

Siin üks üsna väike osa mu asjadest. Uskumatu, kui palju asju võib ühel inimesel olla.

Kui asjad kolitud said, avastasime Tartut. Marve polnud Tartus sel viisil käinudki ja sellepärast tuli kõik olulised kohad ära näidata. Peale jalutuskäiku istusime Ristiisa pubisse ja sõime mõnusa lõuna. Lisaks vastasime Indrek Vaheojale ja “Kodumängule” kaks küsimust õigesti ning võitsime 50 euro eest kinkekaarte (päriselt jah, vaadake siis neljapäeval televusserit. :D).

Võin vist toidublogijaks hakata. 😀 Ei lubanud perel enne sööma hakatagi, kui olin pildid ära teinud. Koogile suutsin mina ära öelda, jõin rõõmsalt rohelist teed magustoiduks.

Pühapäev läks ka kuidagi märkamatult. Jalutuskäik, poetuur ja viimaste asjade ära paigutamine.

Pühapäevane hommikusöök. 

Üks ülilihtne pannkoogiretsept ja mis kõige toredam, tervislik ka. Tee nii: Püreesta banaan(id), lisa muna, vahusta ja hakka küpsetama. Lihtne ja maitsev, mina sõin lõunasöögiks aga sobib ka hästi hommikusöögiks. 🙂
Ja natuke väikseid väljavõtteid mu uuest toast.

Kuna ka mu tänane õhtusöök nägi nii ilus välja (ja tervislik ka), pidin ma seda teiega jagama. Muidu nagu poleks midagi imestada, aga fakt, et ma endale vabatahtlikult kaalikat ja porgandit keetsin ja neid ka täiesti vabatahtlikult sõin, on endiselt imestama panev. Aga tõesti oli hää. 

Järgmise korrani 🙂

Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: