• Home
  • Määratlemata
  • “If I can see pain in your eyes then share with me your tears. If I can see joy in your eyes then share with me your smile.”

“If I can see pain in your eyes then share with me your tears. If I can see joy in your eyes then share with me your smile.”

Eelmise postituse tagasiside oli nii armas, et ma teeks teile kõigile ühe suuuuure pai! Mul endal hakkas küll natuke kergem, et oma probleemist kirjutasin.

Aga tõestuseks, et ma enda parandamiseks ikka midagi teen ka… Ma olin suht kindel, et üle 30 kõhulihase ma korraga küll teha ei suuda. Aga võta näpust, esmaspäeval tegin V-ga 50 ja teisipäeval juba 65 kõhulihast järjest. Täna uus katse, vaatab, palju ma ilma Tema ergutussõnadeta teha suudan.

Selleks, et enne uue semestri algust veel akusid laadida ja mõnuleda, käisime Monikaga täna Laulasmaa SPAs mulistamas ja pärast söömas ka. Igati korda läinud päev olulise inimesega.

Olin kaks päeva linnas ja ma ei tea miks, aga nii tore on mööda lasteasjade poode ringi käia ja neid nunnusid asju vaadata. Jäime ühes poes turvahällide juurde pidama ja müüja astus rõõmsalt ligi, et meid valikuga aidata. Muigama ajas. 🙂 Ärge muretsega, me tõesti käisime lihtsalt vaatamas, vajadust lasteasjade järele veel nii pea ei ole.

Puhkus saabki varsti läbi. Saab põnev olema enda kolme koha vahel jagamine.. NOT!

Päikest südamesse.
L.

Edit: 75 kõhulihast ja 100 kükki! Ma polegi nii äpu, kui ma arvasin. 🙂

Laulasmaal on kõik nii ilus!

Põhjus, miks ma hommikuti ja nüüd ka õhtul oma voodis laiutada ei saa. 🙂

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: