It’s just a bad day, not a bad life?

Juba sajandat korda üritan seda postitust alustada. Mõtteid väga mitu, aga kirja panna ei oska mitte ühtegi. Tuju on viimastel päevadel nullilähedane ja üldse tahaks kogu aeg voodis keras olla. 

Nädalavahetus läks kuidagi ruttu. Eile onupoja sünnipäevale minekuks riideid valides tahtsin patja nutta. Kohe selline vastik tunne oli, sest ükski asi ei istunud õigesti seljas, tundsin end igas kleidis vaalana, isegi must värv ei teinud asja paremaks. Kuna vanemad mul musta kanda ei lubanud, valisin lõpuks punase kleidi ja leppisin sellega, mis peeglist vastu paistis. 
Kogu selle masendava ilma ja tuju pärast mõtlen ma jälle, et äkki ma ikka pean paksuks jääma ja mida ma üldse üritan. Samas alla nagu ka anda ei tahaks, aga kuidagi kohe on selline tunne… Niipea, kui olen selle mõtte ära mõelnud on ema valmis saanud järjekordse laari pannkooke.. No sellest pole üldse abi!! Ma sööks kõike ja korraga ja palju!
Ega ma alla pole siiski andnud. Jooksmise olen nüüd ära jätnud. Kuna väga paljud rõhutavad, et rasvapõletuseks on oluline kindel pulsivahemik, siis täiesti võimalik, et mul on  joostes liiga kõrge pulss ja seetõttu ka väga erilisi tulemusi see mulle toonud ei ole. Siinkohal küsin, kui mõistlik oleks endale pulsikell muretseda? Tean, et korralikud kellad maksavad päris korralikult, aga kas tõesti on mõtet see väljaminek teha?
Mul on juba ammusest ajast olemas kõnnikepid. Võtsin oma toanurgas vedelenud kepid ja kõndisin korraliku tempoga täna 6 km. Täiesti uskumatu, aga ka see võttis higistama ja tunne oli väga hea. Oleksin tegelikult kauem kõndinud, aga pidin jalka ajaks tagasi olema. Tegelikult olin ma enne väljaminekut valmis hoopis lõunaund magama, aga mingi vägi ikka ajas mu püsti ja mul hea meel selle üle. Jalkat vaadates tegin ära tavapärased kõhulihaseharjutused ja pepu sai ka kuuma. 🙂
Aga.. koristasin täna oma sahtleid ja hoppa, leidsin 20 eurot! 😀 
Selline see eluke praegu on. 
On siis punane minu värv või ei?
Nüüd Saksamaa-Alzeeria mäng. 
Eile ja üleeile nii Brasiiliale kui Hollandile pöialt hoides olin küll suur närvipundar aga mu lemmikud väljusid siiski võitjatena. Täitsa lollakas oma jalkafänlusega, eksole 😀
Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: