Kaks kutset

Ühest küljest on ikka nii hea, et mul see blogi olemas on, sest nii saan ma end iga kell välja elada. Teisalt teen ma endale nii ehk karuteene, sest näitan, kui haavatav ma olla võin ja nii võib keegi seda üsna kurjasti ära kasutada. Aga loodame, et headust jagub rohkem ja eelmise postituse tagasiside oli enam kui positiivne, aitäh armsad!

Olgugi, et mul veel eile silmad paistes olid, oli see “kerge” vapustus vajalik. Nutmisel on mingi kummaline raviv toime, vähemalt minu jaoks. Lasin sel hetkel kõik jura välja ja hiljem oli palju kergem olla.

Aga see selleks..

Ma tegelikult pole päris kindel, millest ma kirjutama tulin.

Ahjaa, homme on lõpetamine. Üritasin omale mingit proovimeiki teha, et saaks värvid välja valitud ja homme lihtsam oleks. No mitte essugi ei tulnud välja. Parem oleks, et homme asi õnnestuks, muidu ma keeldun lõpetama minemast. 😀 (first-world-problems) Vähemalt leidsin omale kingad eile, suht viimasel hetkel ja need ka peale mitmetunnist otsingut. Aga kuradima ilusad ja püssid on, kõrged ka. 😀

Aga kell on hiline ja siniste silmaaluste vältimiseks võiks korraliku iluune magada.

Seega, kel homme Tartus midagi teha pole, siis:

TÜ Haridusteaduskonna bakalaureuseõppe lõpuaktus toimub 18.06.2015 kell 13.00 Tartu, Salme 1-A, aulas. Aktus peaks kestma orienteeruvalt 1-1,5 tundi. 

Ja teine kutse on tallinlastele:

Kui sa oled MyFitnessi liige ja sul on pühapäeval vaba aega, siis oled oodatud kella 13ks Lasnamäe MyFitnessi  minu BodyPumpi filmimisele. Hea oleks, kui BP ei ole sulle võõras! 😉

Kohtumiseni!

Laura.

DSC078561

Pildistama lähme ikka peahoone ette. Et ilm oleks (piisavalt) ilus ja saaks uhkusega sammaste vahel särada. 🙂

2 kommentaari

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: