“Ilujuttu” ehk kehakreemidest.

Aga vot täna kirjutan küll hoopis teistsugusel teemal. 😀

Tegin siin mingi aeg avastuse, et mul on umbes miljon erinevat kehakreemi. Okei, mitte päris miljon, aga neid on ikka paras ports kogunenud küll.

Tegelikult on see muidugi hea, sest mul on hästi kuiv nahk ja seetõttu pean ma oma naha eest korralikult hoolt kandma (mida ma tegelikult nii korralikult ei tee) ja vahva, kui selleks nii palju erinevaid vahendeid on. Peale trenni ja pesus käiku on küll mõnus end mõne hästi lõhnava kreemiga sisse määrida ja enda üle uhke olla. Makes no sense, eks? 😀

kremid

Pildil on kaks kehaspreid ka, mida ma liiga tihti ei kasuta.

Üldiselt on mul välja kujunenud rutiin, millist kreemi millal kasutada. Näiteks peale trenni meeldib mulle kas Victoria Secreti Noir Tease või Avoni Dazzling Moments. Kui ma aga kuskile välja minema hakkan, kasutan VS’i Aqua Kissi või Luscious Kisses’it. Kui ma niisama keha niisutada tahan, kasutan Jergensi Shea Butter’it. Ja aeg-ajalt tahaks natuke mingit jumet saada, siis kasutan Dove’i Summer glow’d.

Minu enda lemmik on hetkel VS’i Luscious Kisses, mille Monika mulle New Yorgist kingitusena kaasa tõi. No nii hästi lõhnab, et kui ma saaks, siis ma vist natuke sööks ka seda kreemi. 😀 H.-le muidugi nii magus lõhn väga ei meeldi, aga noh, tema viga. 😀 Ka mu peale-trenni-lemmik on Monika kingitud VS’i Noir Tease. Vägev sõbranna, eks!! 🙂

Dove’i kreemi sain ma aga H. emalt näiteks ja Avoni oma jõuludeks. Nii et ise olen ma ostnud ainult VS’i Aqua Kissi ja selle suure pudeli Jergensi kreemi. Ega mul vist muidu see valik nii suur poleks ka.


Tegelikult oleks mul aga hästi vaja uut deodoranti. Sellist, mis ei jätaks neid totraid valgeid triipe riietele. Trenniinimesed, missuguseid deodorante teie kasutate, et mitte räigeks higikolliks muutuda ja millega riideid ära ei määriks?

Vot sedamoodi postitus seekord. Homme saan üle pika aja taas Tallinna poole sõita. Meil on perekonnas üks vahva asi toimunud, saan nüüd ka asjaosalisi kallistama minna. 🙂

Olge tublid,
Laura.

5 kommentaari

 • Kati

  20. märts 2015 at 10:40

  Ma olin ise ka deodorandi jahil pikka aega. Siis leidsin Rexona uue versiooni, mis maksab lausa 8€, aga olen väga rahul. Ei mingit higi ega muud jama. Seda ma kahjuks ei tea, kas seda Eestis müüakse.

  https://beautychattette.wordpress.com/2011/09/04/rexona-clinical-protection-deodorant-review/

  Kehakreemidega olen mina jama kasutaja, sest mul pole neid vaja :D. Aga KUI, siis JOIK on võitnud mu südame ja kiidan taevani. Isegi kõhu sügeluse võtab ära 🙂

  Vasta
 • SallyL.

  20. märts 2015 at 03:54

  Mina kasutan deodorandi asemel hoopis Maxim’it. See võtab täielikult ära higistamise ja midagi muud ei pea kasutama. Nädal aega on hooleta :D. Maksab kuskil 20 eurot, apteegist saab ja kestab 1-1,5 aastat.

  Vasta
 • Helemai

  21. märts 2015 at 12:21

  Deodorant on higilõhna vastu ja antiperspirant on see, mis pärsib higistamist. Seega poest higipulka ostes oleks hea see 2-ühes variant. Ma higistan jubedalt just külmaga (ilmselt kilpnäärme viga) ja et ma liibuvaid pluuse kanda saaksin, siis olen ka pikaaegselt Maximi kasutanud. Maxim on väga tõhus, kuid hind üsna krõbe. Samas kestab kaua aega. Maximi kasutasin mina enne magamajäämist (tekitas mul ebamugavat kihelemist ja võis veidi kipitada) ja siis ei higistanud healjuhul isegi nädala. Tuleb kindlasti jälgida, et ei kasutaks seda äsja raseeritud kaenlaalustele – muidu tekitab see põrguvalu. 😀 Hiljuti aga soetasin apteegist Eucerini 72h antiperspirandi, mis on sama toimeainega, kuid poole odavam ja ei kipita. Tavalise deodorandina (on ka antiperspirant, kuid higistamist ei pärsi) kasutan hetkel Rexonat – ei jäta valgeid jälgi, aga muidugi tuleb jälgida, et õiges kauguses lasen. Trenniinimesena soovitan kindlasti soetada ka üks selline kallim antiperspirant, sest nii mugav on, kui tänu tugevatoimelisele antiperspirandile on kaenlaalused ka pärast korralikku intensiivset trenni 100% kuivad. 🙂

  Vasta
  • Laura

   22. märts 2015 at 10:54

   Ma pole kunagi sellisest asjast kuulnud. Kindlasti uurin järgi, sest tavalistest poe deodokatest on mul kopp ees, sest pidevalt on mul pluusidel need lollakad valged triibud, ainuükski pluusi selga tõmbamisega. Olen täitsa nõus natuke rohkem maksma, kui tean, et asi töötab.
   Aitäh info eest! 🙂

   Vasta
 • Arra

  23. märts 2015 at 04:25

  Mina ei kasuta üldse tavapoodides müügil olevaid deodorante, sest neis kõigis on reeglina sees alumiiniumit ja seega pole need kõige tervislikum valik. Mul on mingi ökopoest ostetud rullik, mis teeb oma tööd hästi ja ei jäta valgeid rante vms. Küll aga ei pane see higistamist täiesti kinni nagu eelmainitud Maxim, vaid võtab lihtsalt halva higilõhna ära. Mul on veel see kiiks ka, et ma ei kannata seda, kui deodorandil endal on mingi tugev lõhn…seepärast on ökotoodete seast palju lihtsam sobivat leida.

  Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: