Kes minust sügisel saab?

Ooo, lõpuks saan hõisata! Mul on bakalaureusekraad eripedagoogikas! Mul on kõrgharidus! Halleluuuuuja! Eksam läks oodatust paremini! Cheers for that!!!

Veidi sürr mõelda, et kolm aastat on jälle möödas. Alles oli ju keska lõpp. Veidi selline.. vana-inimese tunne. 😀

Aga nüüd ometigi saan teile rääkida, mis minust sügisel edasi saab! Või tekitaks veel põnevust ja laseks teil selle postituse alla kirjutada oma pakkumised? 😀 Olgu vihjeks, et mul on sügisest töökoht olemas ja see ei ole Tartus. 😉 Niisiis.. Kellena ja kus ma sügisest jätkan? 

Seoses sellega, et ma Tartust ära kolin, on mul probleem blogi nime pärast. Kui ma kunagi alustasin, ei oodanud ma, et blogil nii hästi minema hakkab ja siis tundus see nimi väga okeika. Nüüd ei teagi kohe, mida teha. Kas peaks blogi nime ära muutma? Aga see tähendaks jälle blogi kolimist ja ka teie peaksite ümber kolima, uuesti Bloglovinis follow‘ma jne. Kas see kõik on seda väärt? Kui muuta ära lihtsalt blogi header? Sest see lauratartus.eu on ju juba omane, lihtne ja paljudel meeles?

Mis teie arvate? Uus blogikujundus on küll tegemisel, aga url’i muutmise osas ei suuda ma otsust vastu võtta.

Ja lõppu üks pildike mu keska lõpust. Nii põhi- kui keskkooli lõpus lasin ma kleidid õmmelda. Nüüd on mõlemad suured. See kollane näeb seljas välja nagu kartulikott ja põhikooli oma kukub lihtsalt seljast ära. 😀

keskalõpp

Laura.

 

7 kommentaari

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: