Kiirekiirekiire.

Eilne ja tänane päev läksid ikka väga ruttu.

Sain eile oma vanatädiga kokku, kes oli teel Võrru, kuid tegi Tartus vahepeatuse. Istusime bussijaama kohvikus ja saime muljetada. Väga tore oli. Õhtul istusin kodus, püüdsin õppida. Rõhk sõnal püüdsin.

Tänased loengud möödusid ikka väga ruttu. Noh, ega ma midagi suurt kaasa ei teinud kah. Teise loengu ajal arvasime Anettega, et palju põnevam on uurida erinevaid pulmablogisid ja ilusaid pilte. Eiei, pulmi pole oodata. Lihtsalt oli väga tore aega sisustada. Peale loenguid lippasime raamatukokku, et koos väikse studygroup’iga õppida. Kolme tunniga jõudsime ainult kolm teemat läbi võtta. Seepärast pean ma nüüd ja kindlasti veel homme väga intensiivselt õppima.

Kella nelja paiku sain Agnesega kokku, keda polnud sada aastat näinud. Istusime alguses minu juures ühikas, hiljem käisime Lõunakeskuses, et mulle uued saapad leida. Uskumatu, kui kesine valik Eestis ikka on. Ehk veel tuleb midagi uut, sest vanad saapad lagunesid jalga ära ja uued on lihtsalt hädavajalikud.

Aga mulle meeldis tänane päev. Õpin igapäevaga iseennast ja oma ümbritsevaid tundma ja mulle meeldib see, mis ma teada saan. Olen leidnud just õiged inimesed enda ümber, kellega saab Tartus veedetud aeg kindlasti meeldiv olema. Ja võib-olla leian ma omale just siit sõbrad kogu eluks. Juba praegu on mul selline tunne ja see tunne on nii hea, nii kuradi hea!

Homme aga koju ja siis naudin meeletut nädalavahetust! Can’t wait, my darling!

Kunagi oli suvi, ja ma polegi normaalne olnud.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: