Kodused treeningvahendid

Kuidagi on juhtunud nii, et mul on koju kogunenud päris arvestatav “treeningvarustus”. Praegu ma küll väga palju kodus ei trennita, aga aeg-ajalt on küll mõnus just koduseinte vahel higistada.

Mul on kodus olemas matt, hantlid (2x2kg), jalaraskused (2x1kg), võimlemislint, käepidemetega kummilint ja võimlemispall.

treeningvahendid

Kui te arvate, et ma olen nende asjade peale palju raha kulutanud, siis te eksite. Hantlid sain oma korterikaaslaselt, käepidemetega kummilint ja jalaraskused on pärit Ülemiste Tiger’ist, kus need maksid alla 5 euro, kui ma ei eksi. Pall on samuti sõbrannalt 5 euro eest saadud ja mati ostis mulle kunagi tädi.

Mu lemmikud on jalaraskused, sest neid kasutades saab korralikult pepsi treenida. See käepidemetega kummilint on üsna uus asi ja selle võlusid pole ma veel avastada jõudnud. Palli kasutavad enamasti kõik sõbrad, kes külla tulevad. Ma ise teen selle peal hea meelega kõhulihastele harjutusi.

Mis puutub kodus treenimisse üldiselt, siis endiselt meeldib mulle teha neid 8-minuti work-oute selle naljaka onuga. Ma arvan, et enamus inimesi teavad neid videosid. 😀 Just täna tegin tagumiku ja kõhulihaste videod läbi ja oii, kui mõnus see oli.

Mis vahendid teil kodus olemas on ja mismoodi teie kodused trennid välja näevad? Andke aga kommentaarides teada.

Laura.

10 kommentaari

 • SallyL.

  26. märts 2015 at 04:52

  Mina tegin aastaid kodus trenni. Lemmikud olid Jillian Michaelsi trennid, aga tegin ka näiteks Insanityt kodus. Noh, sellel on nüüd minu jaoks kriips küll peal, sest mul keelati kodus treenimine ära arstide poolt, et ma ennast enam sedasi ei lõhuks. Ma tegin ikka väga intensiivselt kõiki trenne ja haiglaslik soov ennast tõesti täiesti viimase piirini viia ei teinud mu kehale midagi head. Samas ma tunnen, et ma tegin need aastad ikka väga raskeid harjutusi ja praegu on trennis käia päris mugav, sest enamus liigutused on mulle nii tuttavad alati, ainult et nüüd vaatab keegi, et ma kõike õigesti ja piisavalt teeksin.
  Mul on ka kodus kummilindid, hantlid, isegi üks 30 eurone Nike joogamatt, mis kassidele meeldib :D. Seda palli tahaks ka…lihtsalt niisama ringi hüppamiseks näiteks :D:D.

  Vasta
  • Laura

   29. märts 2015 at 10:18

   Selle kodus treenimisega ongi tõesti see probleem, et keegi ei jälgi tehnikat ja iseendale on lihtne liiga teha!
   Aga pall on tõesti mõnus 😀 Ma ise ikka ka aelen seal peal ja veeren mööda tuba ringi. Sugulastel on see ka kodus ja siis ei saa ma ka pallist eemal olla, palju mugavam, kui kuskil diivani nurgas istuda. 😀 Suurtes Rimides ja Prismades on vahel päris hea hinnaga neid ka. 🙂

   Vasta
 • Karmen

  26. märts 2015 at 06:25

  Minul on kodus graatsiaketas. Maal on õe ja vennaga jagamiseks hularõngas, treeningtoru (see asi mida saab ukse kohale panna ja lõuga tõmmata(ma pole ühtegi veel suutnud, kuid pole ammu proovinud ka) või siis kätekõverdusi teha maas). Olen varem Insanityt teinud koduselt, neid 8minuti videoid, Tiffany Rothe abs jms. Praegu kodus puhkan ja spordiklubis higistan, kui leping lõpeb, siis ilmselt kasutan välijõusaali ning koduseid vahendeid ja pole ka hullu. 🙂

  Vasta
  • Laura

   29. märts 2015 at 10:19

   Ma tahtsin ka kunagi seda graatsiaketast, aga jäi ostmata. Nüüd ma üritan end taas tagasi hoida, et ma siia koju liiga palju asju ei kuhjaks. Enamasti treenin ju ikka spordiklubis.

   Vasta
 • www.minajamuud.blogspot.fi

  26. märts 2015 at 10:08

  Mul on kodus võimlemismatt, hularõngas (mummudega), hüppenöör ja post, millega saab edukalt akrobaatikat harjutada.
  Kõige lemmikum on siiski hularõngas, vahel vaatan telekat tund aega ja teen samal ajal hularõngaga trenni 🙂
  Jõusaali-inimene pole ma absoluutselt, kui siis… ehk bodypump rühmatreening 🙂

  Vasta
 • Arra

  27. märts 2015 at 08:09

  Minu kodused põhilised abilised on matt ja hantlid (2 x 4 kg). Lisaks on mul ka see pall, aga seda pole veel väga kasutanud ja samuti hularõngas, aga selline kerge…ka väga ei kasuta. Küll aga kasutan oma väikest “buttmasterit”, millega teen jalgadele harjutusi. Hetkel reisil olles on mul ainult matt ja enda keharaskus. Ja trepp ning tool leiavad ka vahel kasutust 🙂
  Trenni jaoks hankisin hiljuti Jilliani video ka, et saaks enda harjutustest vaheldust. Üks joogavideo on ka, aga ma olen selline skeptik ja keskendumisprobleemidega, et ei tea, kas jään sellele truuks…siiani olen vaid korra proovinud.
  Ilmselt hangin endale ka mingi aeg jalaraskused 🙂

  Vasta
 • Mannu

  28. märts 2015 at 02:41

  oh need videod, good old times 😉

  Mina teen kodus vaid seina najal istumist ja kätekõverdusi, vahel planku, kui ilmad lubama hakkavad, siis hakkan õues ka hüppenööri kasutama 🙂

  Vanasti toppisin veepudelid liiva või vett täis ja kasutasin hantlitena 🙂

  Vasta
  • Laura

   29. märts 2015 at 10:22

   Parimad videod! 😀

   Seina najal istumine on retsilt mõnus. Ma saan veel palli ka seina ja selja vahele panna ja siis on veel eriti mõnus kodune harjutus.

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: