Kõik on uus septembrikuus!

Reisilt olen ma juba pühapäevast alates rõõmsalt tagasi ja eile õhtul jõudsin omadega Tartusse. Küll ainult kaheks päevaks, sest homme sõidan jälle Tallinna poole, kuid järgmisest nädalast ametlikult ülikoolilinlane.

Eile Tartusse sisse sõites tuli eriti kodune tunne peale ja täna hommikul loengusse minnes säras silm ka. Ma ei tea, mis imevägi sel Tartul on, aga ma tõesti hingan hoopis teises rütmis. Nägin tänase päeva jooksul nii palju ilusaid inimesi, lisaks pisikesi eripedagoogika rebaseid. No nii vahva!

Olgugi, et hommikul 8.20 äratuskella ja -kõne peale nina krimpsutasin, sest uni oli eriti magus, tõusin ma siiski elevusega. Viimane aasta bakalaureust! Alles olin ma ju ise rebane ja nüüd juba viimane aasta. Võiks ikka lõputult heietada, kuidas aeg nii kiiresti läheb ja kui mitte-üldse-targana ma end endiselt tunnen.

Leidsin täna kahe loengu vahepeal nii palju aega, et korralik 30-minutiline kiirkõnni ring ümber Anne kanali teha. Ei mingeid vabandusi enam. Toidulaud ka täna väga tervislik ja korralik olnud – täpselt nii nagu peab! Ma olen lihtsalt nii õhinas, sest ma saan taas pühenduda sellele, mis minu jaoks oluline ja mille saavutamine vägagi reaalne on. Vabandused on nüüdseks otsas!

Kuna ma ei taha, et mu blogi ainult tervisele ja liikumisele keskenduks, sest neid blogisid on väga palju, tahan ikka oma rida ajada ja kirjutada ka õppimisest ja muust põnevast, millega üks tudeng kokku puutub. Näiteks seda, kui vahva on Paranduskasvatuse õppejõud – 30ndates noor mees lokikestega ja väga peenikeste jalgadega. Aga ta oli tore, lausa nii tore, et ma julgesin loengus suu lahti ka teha.

Praegu olen ma pooleldi teel välja, sest üks uus õppeaasta ei saa alata ilma peota. Tuleb ju rebasekutsikatele pilk peale visata ja just neid praegu kõige rohkem Tartus liikumas näebki. Ma olen väga rõõmus, et ma Illusiooni kõrval elan, pärast hea kiire koju tulla. 😀 Sest õues on ju niiii külm õhtuti/öösel!

Oma reisist pajatan ja pilte näitan ka selle nädala jooksul.

Olge endiselt minuga ja kui kellelgi on ettepanekuid mõne teema puudutamiseks, siis ainult öelge. 🙂

Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: