Läänerindel muutusteta

Mind paneb ennast ka imestama, kuidas blogimisse nii suur paus sisse tuli. Nädalavahetus oli kiire ja teguderohke, uus nädal on alanud veel kiiremalt ja töiselt. Eilsesse päeva mahtus näiteks BodyPump, raamatukogus õppimine, sõbra külastamine ja lapsehoid. Jõudsin koju alles pool kaksteist õhtul ja olin tegelikult päris väsinud. Ka täna käisin nii hommikul kui õhtul last hoidmas.

Pole vist mõtet mainida, et stress ja pinge on võimust võtmas, sest lõpueksam on päev vähem kui KOLME NÄDALA pärast!! Mul on endiselt motivatsioonipuudus ja ma ei jõua ära oodata, et see trall juba läbi saaks. Tahaks taas normaalses rütmis elada ja teha neid asju, mis hingele ka pai teeksid.

Mis puutub trennidesse, siis ma tõesti üritan neid oma päevaplaanidesse sättida, aga see on üsna keeruline. Hommikuti ei suuda ma enam üldse tõusta, muudkui magaks kui saaks. Kodus treenija ma ka pole ja nii need “vabandused” tulevadki. Homme tuleb H. Tartusse, käskisin tal jooksuasjad kaasa võtta, nii saame vähemalt nädalavahetusel ehk mõned korralikud jooksuotsad teha.

Kuna eksam koputab uksele ning motivatsioon ja jõud toimetamiseks on vaja leida, siis on mul vähemalt järgmise nädala alguseks suur plaan paigas. Ärgata hommikul 7-8 vahel, teha 30-minutiline jooksuring ja kella 10ks raamatukokku minna, kus tuleb veeta ilmselt terve päev. Mõnel hommikul lähen jooksmise asemel MyFiti ja teen kas mõne rühmatrenni või vehin jõusaalis. Plaan on ilgelt hea, eks ole näha, kuidas läheb.

Tegelikult tahaks ju lõpetamiseks (kui ma ikka lõpetan, fingers crossed) oma elu parimasse vormi saada. Tahaks selga panna midagi, mis rõhutaks head vormi. Aga noh, ma juba kardan neid pikki päevi raamatukogus, kus kõigil on “midagi head” kaasas. Ilmselgelt vajab aju ka lisaenergiat, et kogu materjal selgeks saada ja kas ma suudan siis shokolaadile ei öelda?

Kuna ma kohe üldse ei taha, et blogi nendeks paariks nädalaks välja sureks, siis äkki te tulete mulle selles osas appi. Võiksite kommentaaridesse jätta mõtteid, millest te lugeda sooviksite või küsimusi, millele ma lahkesti vastata saaksin. 🙂 Sest kirjutada ma ju ometi tahan!  Seega, tulistage!

minaroosas2

Ma tahtsin veel aitäh öelda kõigile neile, kes eelmisele postitusele (LINK) oma kommentaarid jätsid. Sain palju mõtlemisainet ja natukene julgust juurde, et teha otsus, mis just mulle endale kõige parem tundub.

Pai,
Laura.

5 kommentaari

 • Johanna

  14. mai 2015 at 08:14

  Minul on ka kolme nädala pärast bakaeksam (eriala on teine) ja kuigi õppimisega sai alustatud juba poolteist kuud tagasi, siis sellest hoolimata olen scared shitless 🙂 Aga olen positiivselt meelestatud ja soovin sullegi jõudu! We can do this 🙂

  Vasta
  • Laura

   14. mai 2015 at 08:18

   Issand, siis sa oled ikka eriti tubli! Minu õppimine on siiani väga kaootiline olnud, sest lisaks bakaeksamiks valmistumisele on vaja olnud ka igasuguseid muid eksameid ja koduseid ülesandeid teha. 🙁 Ma olen alati viimasel minutil õppija, loodame, et kõik läheb hästi ka seekord!
   Edu sulle, teeme ära! 🙂

   Vasta
 • Karmen

  14. mai 2015 at 09:08

  Mina loeks heameelega sellest, kuidas sul Bodypumpi treeneri paberitega läheb/läks. Millal video teed ja kas plaanis ikka püüelda treeneriks või üldse, kuidas see kõik peale koolitust edasi peaks kulgema?
  Soovin eksamiteks palju jõudu ja saadan kõik head soovid sinu poole!

  Vasta
 • Arra

  15. mai 2015 at 03:33

  Ma ei kujuta ette, kui ma oleksin pidanud bakatöö asemel eksami tegema. Jube 😀 Palju edu igatahes!

  Küsimusi: 1) miks kodus trenni ei tee? 2) kui palju tavaiselt korraga jooksed? (sellest oled nagunii rääkinud, aga ma ei mäleta…) 3) mis toit on selline, millele sa vastu panna eriti ei suuda? (mul nt on kõik ingveriga seotud :D…nt isegi, kui tean, et on suhkrupomm ka, siis ikka pean proovima, kuna ingver on sees)

  Vasta
 • sots

  15. mai 2015 at 08:43

  Lihtsalt infoks, et see raamat on “Läänerindel muutusETA”. Millegipärast kõik armastavad seda valesti kirjutada…

  Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: