Laiskus condiites

Eilne päev läks üsna kiiresti. Olgugi, et päev kell kaheksa algas juba. Jätsin viimasesse loengusse minemata. Esiteks oleks sinna minek nii tülikas olnud ja teiseks olin ma üsna läbi ka omadega. Üldiselt olengi ma võtnud nüüd hoiaku, et käin loengutes, kus reaalselt kaasa ka teen. Selle jaoks, et facebookis istuda, pole mõtet loengus istuda. Kuigi, see pole üldse minu moodi. Ja mul on meeles Janne lausutud sõnad küsimusele, kuidas on võimalik cum laude lõpetada: “Tuleb loengutes käia.” Ilmselt tähendab see ka seda, et loengutes tuleb tähele panna ja kaasa teha?

Eile oli üks vahva seik ka. Istusin Kaubamaja bistroos, olin lõunasöögi lõpetanud ja õppisin tunnetuse tunnikontrolliks. Minu kõrval istus ema oma pojaga. Ema seletas lapsele: “Näed, kohvikus saab ka tööd teha, kui vaja. Vaata, seal üks tädi teeb.” Enne olid nad rääkinud lapse isast, kes ei saanud sööma tulla, sest oli tööl.

Tänane päev läks ka nii nagu ta läks. Üsna okei. Tegin avastuse, et olen liiga kergeusklik ja usun, et inimesed on head, tegelikult nii aga pole ja seetõttu kaotasin ilmselt sotsioloogia eksamil kolm punkti ette juba. Aga, mis seal ikka.

Jõudsin täna ühikasse nelja paiku, sõin ja istusin internetis. Muidugi vajus üks hetk silm ka looja, ärkasin poole kaheksa paiku. See nädal on meie kord koristada. Pesin nõud ja viisin prügi välja.

Angela killunurk: Telefonikõnele vastas ta lausega: “Aljooša on surnud.” Väga lamp. Ja peale väikest vestlust järgnes kõvahäälne karje: “TEGELT KAAAAAA??” Oeh, ta on naljakas mul. 😀

Homse päeva jätan ka vahele. Kaks loengut, kus ma midagi tarka ei tee. Kuna meil järgmine nädal mitu tööd, pluss kodused tööd, arvan, et on mõistlikum ühikasse jääda ja siin asjalik olla. Lisaks on vaja leida ristimiseks kostüüm, mis peab olema kollane ja ma loodan, et leian omale osturallilt uued saapad. Seega olen homme asjalik ja tubli.

Ootan juba väga nädala lõppu ka. Saame ehk natuke Andriga quality time’i veeta.

Olge tublid ja tarbige palju c-vitamiini.
Laura.

Üks armas suvelõpu mälestus

Nii igatsen neid väljasõite Triinu ja Raunoga. Alati oli lõbus, eriti just selliste äkksõitude puhul. Aga eks neid tuleb kunagi jälle. 🙂

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: