“Laughter is an instant vacation.”

Väga tegus päev täna.

Ärkasin üsna vara. Käisin kodakondsus ja migratsiooni ametis, et uus pass ja ID-kaart saada. Et suve planeerima saaks hakata, on vaja uut passi. Üllatavalt kiiresti sain asjad aetud, arvasin, et läheb kauem. Kuna täna oli meil siin Tartus nii ilus ilm, otsustasin tagasi jalutada, mitte bussiga minna. Umbes 3 km. Üsna külm oli, aga sellegi poolest mõnus. Mõtlesin rahulikult omi mõtteid. Silma jäi üks väga huvitav tänav – Säde tänav. Tundus selline mõnus vaikne ja väike tänav. 😉

Laura teeb juba homme anatoomia&füsioloogia eksamit. Õppisime eile umbes poole üheni öösel. Tähendab, mina küsisin, tema vastas. Täna samamoodi. Aga, ma usun, et ta saab selle eksamiga väga hästi hakkama.

Nüüd õhtul käisin Laura võrkpallimängu vaatamas. Väga põnev mäng oli, olgugi, et nad kaotasid. Väike nostalgia tekkis ka. Nii tahaks tegelikult ise ka mängida. Võib-olla järgmine aasta õnnestub. Uuel semestril on plaan hoopis üht teist väga huvitavat trenni külastada. Eks paistab, mis saab.
See nime teema on ikka naljakas. Nii palju Laurasid ümberringi.

Ja kes ütles, et mehed suhetest omavahel ei räägi. Kuulsin üsna elavat vestlust noormeeste vahel, kes ei jätnud rääkimata isegi mitte oma voodielust. Vot sulle säh.

Nagu te minu eelmisest üsna mõttetust postitusest lugeda saite lähme kuu lõpus Rootsi. 3x Laura + Linda. Korralik naistekas 🙂 Tõotab lõbus tulla.

Päeva nali ka muidugi. Avastasin oma läpaka klaviatuuri vahelt eilse pudingu. Mul pole õrna aimugi, kuidas see sinna sattus 😀

Mul on nii mitu mõtet, millest teile kirjutada võiks. Üks kord ehk jõuan sinnamaani ka. 🙂

Seniks aga olge mõnusad.
One and only – Laura! 🙂

Who would’ve thought?
Ilus mälestus.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: