Laura 20!

Nüüd ta siis tuli. Uus elukümnend. Mulle meeldis väga Triinu saadetud kaardis lõik:
“Ehk ongi 20. eluaasta täitumine märgiks, et keerame elus uue lehe? Alustame seda mängu uuesti ja mängime uute reeglite järgi? Ja ehk polegi see nii halb mõte?”

Hommik algas üsna vara ja traditsiooniliselt. Vanemad laulsid mu ülesse, ühine kartulisalati ja koogi söömine. 🙂
Viisin ema hommikul tööle, ise käisin Keila koolis. Mul oli vaja üht õpikut raamatukogust. Rääkisime pikalt Helvega, käisin näitasin Sidorovale nägu ja lõpuks istusin pooltunnikese Kai ruumis. Kai ütles ka nii vahvalt, et minust pidi positiivsust õhkuma. Vahepeal helistas Marve, kes mulle sünnipäevalaulu laulis. 🙂

Läksin koju. Käisin pesus ja panin asjad kokku. Tädi Juta käis mind veel õnnitlemas. Täpselt kell 11.22, kui sündinud olen, sain ühe ootamatu kõne. Aitäh Andri, et mind nii täpselt meeles pidasid. See tähendab mulle palju.  It kinda made my day!

Käisin veel korra Keilas emal järgi ja kell 14 startisin linna poole, et kell 15.00 täistunniekspressiga Tartu poole sõitma hakata. Väga VIP sõit oli, üksinda esimeses reas. Vaatasin “27 dresses” ära, kuulasin muusikat. On ikka mugavaks tehtud see bussisõit, mõnus.

Jõudsin 17.30 Tartusse. Ühikas ootas mind Angela, sain suure kallistuse ja üliilusad kõrvarõngad kingituseks. Brita käis ka ühikast läbi, tõi Wernerist nämmasid kooke, mitte et mul pidi see nädal paastunädal tulema. 🙂
Pakkisin asjad lahti, toimetasin natuke, sättisin ja kell 20 saime tüdrukutega Suudlevates tudengites kokku.
Väga meeleolukas õhtu, palju nalja ja naeru. Jah, ma olen seda juba vähemalt 100 korda öelnud, aga mul on tõesti nii suurepärased inimesed ümber, et see on lausa uskumatu. Lõpetasime õhtu minu juures kräsupea söömisega. Sain täitsa normaalsel ajal magama.

Lisaboonusena sain eile Londonist kaks saadetist. Kaardi ja pluusi Liiselt ning kaardi Triinult! Nii täpselt ajastatud 🙂 Aitäh teile, kullakesed.

Kokkuvõttes – mul oli tõesti tore päev. Neid, kes meeles pidasid, oli ikka mitmeid ja see kõne Andrilt, endiselt uskumatu aga väga meeldiv üllatus.
Eriti meeldis mulle aga Verekeskuselt tulnud sõnum: Verekeskus õnnitleb sind 20. juubeli puhul! Doonorina oled paljudele kinkinud nende järgmise sünnipäeva. Täname Sind kogu südamest.
See oli lihtsalt väga armas sõnum 🙂

Laupäeval toimub suurem tähistamine. Ei jõua ära oodata, sest tõotab lõbus tulla.

Panen siia natukene pilte ka, aga võimalik, et tuleb üks lisapostitus koos kingitustega ja veel mõne laheda pildiga, sest ma tark võtsin kaasa küll digika aga juhet, millega pildid arvutisse panna, mitte. Seega, hoidke ikka silm peal blogil. (Varjatud reklaam :D)

Olge tublid ja veelkord aitäh teile, et olemas olete.
20-aastane Laura. (:

Loogiline järjekord piltidel puudub.. 

Anette 🙂

Ann & Laura

Tüüpiline Laura, kes käituda ei oska. Juliaga.

Helena & Angela

Rammumees 2012!

Kaarsilla romantika

Udusse mattunud Tartu

Laura & Laura – tervitused Lindale, kes meiega tervislikel põhjustel ühineda ei saanud.
Natuke eputrilla ka.
uuups..

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: