• Home
  • Määratlemata
  • “Laziness is nothing more than the habit of resting before you get tired.”

“Laziness is nothing more than the habit of resting before you get tired.”

Täna on olnud täielik laisklemise päev. Magasin pool päeva paha ja teki alt tulin välja kell kolm, ja seda ka selleks, et pesemas käia. Lootsin sisimas, et äkki ma siis suudan selle õhtuga midagi asjalikku peale hakata ja näiteks õppida, aga kus sa sellega.

Boksikaaslasel Tiinal on täna sünnipäev. Varsti avame shampusepudelid ja tähistame natukene.Vähemalt mingi põhjus riidessepanekuks.

Kui millestki muust rääkida ei ole, räägitakse tavaliselt ilmast. No kas tõesti ei või siis nüüd juba korralikku talve tulla? Täna on terve päev sellist vihma sadanud, et anna olla. 4. detsember juba juu!!! Tahan paksu ja ilusat lund ja kelgutada tahan ja lumesõda tahan ka pidada.

Vaatasin lennupileteid ka täna. Palun palun teeme nii, et mu uue aasta esimene pisike unistus läheb täide! Olen valmis oma julguse kokku võtma ja ühe suure sammu astuma, et leida vastused veel lahendamata küsimustele. Ma vihkan nii väga seda, et nii paljud asjad siin elus sõltuvad rahast. Miks ei võiks me igaüks kasvatada oma isiklikku rahapuud ja see puu oleks täpselt nii viljakas, kui hästi me selle eest hoolitseme. Igatahes, fingers crossed, sest “if you believe it, it can happen“. Mina usun ja ma tean, et tema usub ka!

Teate ju seda tunnet, kui te loete midagi over and over again, sest see on lihtsalt nii ilus. Ma olen lugenud üht vestlust juba 10000x ja loen ikka. Nii palju ilusaid sõnu, lootusi, lubadusi – paneb hästi tundma küll. Nii kahju, et agasid liiga palju on, kõik võiks ju palju lihtsam olla.

Mjäu,

 
Lisa kommentaar

%d bloggers like this: