Miks mulle MyFitness meeldib?

Pane LIKE!

Kui ma mingil hetkel selle otsuse tegin, et MyFiti liikmeks hakata, olin ma esialgu ikka kahtlev. Mingi kummaline eelarvamus oli, et seal käivad ainult “ägedad” ja saalid on kogu aeg ilueedisid ja super-vormiga tsikke täis.

Tegelikult olen ma oma otsusega aga väga rahul. Kui keegi veelt kahtleb, siis siin on minu põhjused, miks mulle selline suur spordiklubide kett meeldib:

1. Saan treenida igas linnas – Kuna ma rändan ju päris palju Tallinna-Tartu vahet ja suvel olen ma suurema aja nagunii Tallinnas, siis oli minu jaoks tähtis, et soetatud kuukaart kuidagi tühja ei jookse. Tartus käin ma enamasti Kesklinna MyF-is, aga mul on alati võimalus ka Lõunaka omasse minna, kui näiteks seal kandis olen, või kellaajaliselt just seal mõni meeldivam trenn algab. Rocca al Mare MyF on umbes 15-20 min autosõidu kaugusel vanemate kodust, mis asub Tallinnast väljas. Kuna ma elan maal ja trenni minemiseks pean nagunii autot kasutama, siis see lühike ots lähimasse kluppi on minu jaoks päästja. Lisaks olen nüüd kaks korda ka Lasnamäe MyF-is käinud, sest H. elab Lasnas ja kui klubi asub mõne bussipeatuse kaugusel, siis ei ole mõtet vabandusi tuua, miks mitte trenni minna.

2. Tunniplaan on tihe – Mul on küll päevapakett, mis tähendab, et saan treenida tööpäevadel kuni kella 15ni, aga ometi on alati võimalik endale mõni rühmatrenn päevaplaani sokutada.

3. Jõusaal on suur ja masinaid palju – Mulle näiteks väga meeldib, et igas klubis on kardiomasinaid korralik hulk, mis tähendab, et kui ma tahan kehva ilma korral näiteks ainult crosstraineril joosta, siis ma võin seda teha kas või 2 tundi järjest, ilma et keegi mind kurja pilguga vaataks ja mu kohta omale tahaks. Lisaks meeldivad mulle need eraldatud alad, kus kõhulihaseid teha või muid “tavalisi” harjutusi. Kuna mulle meeldib rohkem kangi kasutada, siis saan ka neid mõnusalt peegli ees teha, ilma et kellelegi jalgu jääksin.

4. Pesuruumis on saun – Ma pole küll kõige suurem saunataja, aga teadmine, et soovi korral on mul võimalus saunas vedeleda, on ju hea. Mu korterikaaslane (Tsau, Tauri. :D) räägib kogu aeg, kui mõnus ikka, et peale trenni sauna saab ja et isegi kui trenni justkui ei viitsi minna, siis sauna võiks ikka minna. Nii et igati mõnus asi!

5. Mugav netipõhine broneerimissüsteem – Neti teel broneerimine on ilmselt igas spordiklubis olemas, aga mulle meeldib MyFiti oma juures see, et lisaks trennide broneerimisele näen täpselt, kus ja millal käinud olen, millal viimati trennis käisin, saan kirja panna oma arengu mõõtudena jne.

6. Võimalus rühmatreeningute saale kasutada – Kui saalis parjasjagu trenni sees pole, võin seda oma tarbeks harjutamiseks kasutada.

7. Ma pole küll õhtusel tipptunnil trennis käinud, aga hommikustel ja lõunastel aegadel on saalis alati ruumi.

Alguses arvasin, et üheks suureks miinuseks MyFiti juures on liikmeleping ja kõrge kuutasu, siis nüüd arvan ma, et kõik on seda väärt. Maksan praegu 37 eurot/kuus ja selle raha eest on võimalusi maa ja ilm! Olen igatahes rahul!

Mis on spordiklubi valikul Teie peamised kriteeriumid?

Laura.

11185729_1022170401128163_482525436_n

2 kommentaari

 • J.

  1. mai 2015 at 11:35

  Heia! Ma ise olen kolimas ja pean ka ilmselt lähiajal spordiklubi vahetama. Valik on Tüski ja MyFiti vahel ja siiski täispakett, kuna päeval ma trennis käia ei saa.. SInu postitusi sel teemal on väga tore lugeda. 🙂
  MyFiti suurim miinus minu jaoks on hind, liitumistasu, broneerimistasu, lukutasu jms sada tasu veel. Et alguses tuleb suurem nuts lauale visata igaljuhul. Tyskis pole samas jälle mu lemmikuid LesMilsi tunde v.a BodyPump pluss pole ka sauna, kus ma alati pärast lihastrenni armastan käia.
  Õnneks on veel natukene aega mõelda ja kaaluda. 🙂

  Vasta
  • Laura

   6. mai 2015 at 02:39

   Mina kõhklesin ka väga kaua just sellepärast, et rahaliselt tundus mega suur väljaminek. Liitumisega tuleb silma peal hoida, tihti on mingeid kampaaniaid, kui liitumine on tasuta (nt 9.mail saab tasuta liituda), luku eest mina küll midagi ei maksnud ja broneerimine samuti midagi ei maksa. Mul endale on MyFitness+ päevapakett, mis tähendab, et saan treenida kuni kella 15ni päeval. Tüski kogemus näitas, et isegi kui mul oli täispakett ja oleks saanud ka õhtuti trenni minna, siis ma seda ei teinud. Nüüd maksan põhimõtteliselt sama hinda, mis maksin tüskis ja võimalusi on väga palju rohkem!
   Aga mõtle ja kaalu! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: