Mina 16-aastasena.

Olin oma peas välja mõelnud, et kui kõik läheb plaanipäraselt ja ma ülikooli kevadel lõpetan, kannan siis oma 9. klassi kleiti. Sain seda spets mulle tehtud kleiti kanda vaid ühe korra ja miks mitte just nüüd seda uuesti teha.

Panin mina selle siis nädalavahetusel huvi pärast selga ja hoppa, see on mulle suur!!

Ma mäletan, et kaalusin 9. klassi lõpus umbes 65 kg ehk siis põhimõtteliselt sama palju, kui praegu. Aga mulle tundub, et see ongi nüüd see koht, et lihas kaalub rohkem, kui pekk. Igatahes olin ma rõõmus, et olen praegu paremas vormis, kui põhikooli lõpetades.

Tegelikult olin ma lapsena täitsa normaalse lapse mõõtu, algkooli lõpus olin natuke pontsakam, aga lõpetasin siis lampi või söömise ja hakkasin hommikuti putru sööma. Niimoodi võtsin õppeaastaga 8 kg alla (võrkpalli hakkasin ka sel ajal mängima) ja põhikooli minnes kaalusin 58 kg, kuni siis 9. klassis jälle paisuma hakkasin ja keskkooli 86 kg lõpetasin.

kleit

Täispikkuses pilt lõpukleidiga. Tuleb välja, et ma kandsin seda ikka kaks korda. 😀 Teine kord oli vennanaise keskkooli lõpetamisel paar päeva peale minu põhikooli lõppu. Aga selline ma siis olin. Ja nüüd on see kleit suur. Ikka korralikult suur. 😀

Liisega

Selline olin ma enne paisumist. Pilt on tehtud novembris 2008. Minu Sweet 16 oli just sellel reisil. 😀 Ja peale seda ma miskipärast paisuma hakkasingi. Praegu annaks ma absull kõik, et jälle samasugune olla. Kõht on lame, jalgadel pole nõmedat tselluliiti.. oeh!

Noh ja neid paksukese pilte olete juba näinud. 😀

Tuleb välja, et olen siiski ikka päris palju aja jooksul muutunud ja kaaluga võidelnud. Ilmselt on see siiski geenides, sest isapoolne suguvõsa on kõik natukene suuremad. Ei saa mina ilmselt kunagi olema inimene, kes ei pea mõtlema, mida suhu pistab…


Eelmise nädala küsitlus näitas, et komöödia ja nali on rohkematele meeltmööda kui draama. Õige kah, nali on tervisele hea!

Seekord soovin aga teada, milline on teie maailmavaade. Kas klaas on pooltühi või pooltäis? Andke aga küstluses teada. 🙂

Olge mõnusad,
Laura.

7 kommentaari

 • Marion

  7. apr. 2015 at 09:03

  16-aastasena polnud meil kellelgi vist tsellukat 😀 ja mul sama teema, et isapoolsed on pontsud ja mul isa suguvõsa kehaehitus – rasv koguneb sarnaselt vanaemale jalgadesse, vennad on nagu kiuste emasse – jalad peenikesed kui niidid ja rasv ei kogune kuhugi. ebaaus. 😛

  Vasta
  • Laura

   7. apr. 2015 at 09:10

   Minul tuli tsellu koos pillidega. :/
   Mul vend oli ka emasse, aga nüüd on omale kõhu ette kasvatanud. 😀 Ilmselt lihtsalt laiskusest!
   Oo well, vähemalt olen tugev eesti naine.

   Vasta
   • Marion

    8. apr. 2015 at 08:04

    Sama teema mul, aga nüüd olen kaks kuud ilma olnud, ja ma ei tea, kas mul on hea kujutlusvõime või see ollus jalgadel tõepoolest väheneb :O

    Vasta
    • Laura

     8. apr. 2015 at 08:14

     Oi kurja, pean ikka tõsiselt mõtlema hakkama, kas ehk peaks ka pillid ära jätma? Aga siis läheb ju näonahk pekki ja nägu on rohkem näha, kui jalgu ju? 😀 Oeh.. keeruline see naise elu!

     Vasta
 • Karmen

  8. apr. 2015 at 05:04

  Mul on ema väga sale inimene, 3 last ja 0 venitusarmi. Sööb mida soovib ja juurde ei tule. Ma olen ilmselt oma vanaisasse, kellel oli suur piimakõht (piltidelt näinud, 3liitrit maapiima oli kindel päeva norm tal). Kõik koguneb kõhtu ja pean samuti toitumist hoolega jälgima, et väga ei punnitaks keskkoht. Kõht sile pole mul kunagi olnud, (äkki 5aastaselt oli). Väga kena lõpukleit, ise ilmselt laseks õmblejal parajaks teha!

  Vasta
  • Laura

   8. apr. 2015 at 08:15

   Oii, kuidas tahaks ka see “sale inimene” olla…
   Juba mõtlesin ka kleidi parajaks tegemisele, aga see tähendaks päris korralikku ümber tegemist ja võtaks sama raha, mis uus kleit.. nii et ma ei teagi.

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: