• Home
  • Määratlemata
  • “Morning is an important time of day, because how you spend your morning can often tell you what kind of day you are going to have.”

“Morning is an important time of day, because how you spend your morning can often tell you what kind of day you are going to have.”

― Lemony SnicketThe Blank Book
Tundub, et tuleb asjalik päev!

Laura küsis minult just neljapäeval, et kas ma blogin nüüd iga päev. Mu vastuse peale Laura vaid muigas ja ütles, et vaatame kaua sa vastu peab. Ja pamparampapaa.. eile jäigi vahele. 😀

Jõudsin koju umbes üheksa paiku ja peale seda ei tahtnud kohe üldse arvutit käima panna. Magama jäin ka seekord psühhopatoloogia konspektiga ja üllatavalt vara ka, umbes südaöö paiku.

Eile oli mul väga tegus päev. Ärkasin juba kell 9(!). Kolasin pool päeva mööda Lõunakeskust ringi ja seekord läks uskumatult edukalt ka. Lisaks tegin ühe heateo ja toetasin Toidupanka.

Istusin ja ootasin mina rõõmsalt bussi väljumist, kui minu kõrvale istus naisterahvas, kes minuga kohe juttu puhuma hakkas. Mul oli plaan terve tee eksamimaterjali lugeda, aga tema siis muudkui jutustas seal. Üks hetk võtsin ma tuimalt konspekti ette ja hakkasin lugema, siis jäi tema ka vait. Ma ei ütle, et mul midagi sõbralike inimeste vastu on, aga ma lihtsalt ei viitsinud eile sotsiaalne olla. Sain sellele naisele veel Tallinnas järgi ka joosta, sest ta oli oma telefoni bussi unustanud, vastuseks sain tuima “tänan.” Noh, palun, võta heaks!

Selliste bussilobisejatega olen ma varemgi kokkupuutunud. Kui ma suvel San Diegost Los Angelesse bussiga läksin istus mu kõrvale üks vanem naisterahvas (mis siis, et buss oli pooltühi ja ta oleks saanud vabalt üksinda istuda), kes rääkis mulle terve oma eluloo ära ja takkatippu proovis ta mind oma usku ka pöörata. See oli päris omamoodi bussisõit. Aga sellised need uued “bussitutvused” ongi – ta tuleb, räägib, läheb ja sa ei näe teda enam kunagi.

Eile juhtus veel üks väga väga kurb sündmus. Teate ju, mis tunne on, kui lemmikteksad katki kuluvad. Oeh, me so sad!

Täna on aga pidupäev, sest mu kallil vennanaisel on täna sünnipäev! MARVE, PALJU PALJU ÕNNE! 🙂 Õhtul tähistame. Praegu aga õppimaaaa, olen juba tegelikult kaks tundi õppinud.

Mu tänahommikune vaade:

14.12.2013 Igati normaalne talv

Ask me anything!

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: