Nädal aega BodyPumpi koolituseni!

Ma pole veel vist päris täpselt aru saanud, millesse ma end seganud olen. Mina, endine paksuke, lähen koolitusele, et saada BP instruktoriks? Päris uskumatu ja võimas lugu, mida kunagi lastelastele rääkida, või mis?

Nii nagu ma oma Facebooki lehel neljapäeval hõiskasin, sain sel päeval kõik vajalikud materjalid koolituseks kätte. Sain muusika, kavad, videod ja muud märkmed, mis kõik järgmiseks laupäevaks kenasti selgeks tuleb saada.

Eile möllasin kodus harjavarrega ja üritasin muusikat kuulama õppida. Ma ei ütleks, et mul elevant päris kõrva peal oleks, aga natuke harjutamist vajab küll see muusika tunnetamine, et harjutused ilusti sooritatud saaks.

Kuna operatsioon asja keeruliseks ajas, olen ma juba arvestanud, et lähen koolitusele teadmisega, et kõige rohkem suudan ma teha oma mõtte- ja tahtejõuga! Leidsin selle kohta suurepärase tsitaadi ka:

ford

 

Loodetavasti tuleb keha kaasa ja tulen koju rõõmuhõisetega! AGA.. ma olen ikka kohutavalt pabinas ja kardan megalt.

Õnneks on mul olemas suurepärane toetusmeeskond eesotsas Elariga, kes minus potentsiaali nägi ja minusse usub. Mõelda vaid, kui ma polekski novembris julgust kokku võtnud ja trenni läinud? Again usun ma, et kõik siin elus juhtub mingi põhjusega. Ma olen üks õnnelik tüdruk ega saaks nende võimaluste üle tänulikum ollagi.

Pai!
Laura.

6 kommentaari

 • Kati

  18. jaan. 2015 at 05:02

  Mäletan seda tunnet! 🙂

  Muusika on jah, isegi minusugusele muusikas eland ja kasvand inimesele harjumist vajav. Minu kavades on vaja veel ülimalt täpselt taktis püsida. Ja kui takt mööda läheb, on jama suht majas 😀

  Ma ei tea kuidad LM kavadega on, aga ma pean/saan iga 4kuu tagant enda kavasid uuendama. Reedel oli uue kavaga trenn ja ma puterdasin nagu algaja :D.

  Usun, et vaim ja tahtmine on meie suurim relv ja Sa saad suurepäraselt hakkama ;)!

  PS: olen paksukesest treenerini jõudmises samas paadis :). Uhke tunne küll, eks ;)?!

  Vasta
  • Laura

   18. jaan. 2015 at 01:30

   LesMillsi kavad muutuvad ka iga natukese aja tagant. Ma siin palvetan, et muusika ja kava saaks laupäevaks selgeks, peab saama. 😀 Eks seal koolitusel ehk antakse ka mingeid asjalikke näpunäiteid vm. 😀

   Aitäh toetuse eest, annab veel jõudu juurde! 🙂

   PS! On ikka tõesti uhke tunne! Kes oleks seda üldse kunagi arvanud, mega lahe igatahes! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: