Naerata ja maailm naeratab koos sinuga.

Täna pole õppimisest suurt midagi välja tulnud. Selle eest käisin hommikul jõusaalis, oo, kui mõnus oli higistada. Lõuna paiku saime kursaõdedega botaanikaaias kokku, et aastaraamatu jaoks pilte klõpsutada.

Ilmaga vedas, päikse käes oli nii soe, et minu paljad käevarred said täna sel aastal esimest korda päikest. Igatahes oli väga meeleolukas ja päris palju ilusaid pilte tuli välja. Meil on väga vahva kursus, kõik on väga omamoodi ja nii erinevad, aga samas hoiame kõik väga kokku ja elame üksteise tegemistele kaasa.

Aga nüüd võiks vastata hoopis neile mõnele küsimusele, mis ühe postituse alla laekusid.

Millisele söögile ei suuda ma vastu panna. – JÄÄTIS! Mingi hull jäätiseisu on mul juba väga mitu kuud olnud ja mul pole aimugi, miks just jäätis nii kohutavalt isutab.

Miks ma kodus ei treeni. – Ma lihtsalt ei leia koduseinte vahel motivatsiooni, et end liigutada. See pole minu jaoks õige keskkond. Täpselt nagu õppimisegagi, ainult raamatukogus suudan ma (enam-vähem) produktiivne olla. Kodus on ikka voodi ja internet ja korterikaaslased/pere jne.

Palju ma korraga jooksen. – Praegu tundub mulle, et igakord jooksen täpselt nii palju, kui suudan. Katsetan oma piire ja panen end proovile. Iga kord tahaks aina rohkem. Nii et ma ei oskagi seda kindlat vahemaad öelda. 5K võiks ikka ära joosta korraga, et mõnusa enesetunde sisse saaks.

Kuidas mul BodyPumpiga läheb. – See on praegu pausil, sest ma lihtsalt ei suuda end kahele asjale pühenduda. Nii, kui lõpueksam on tehtud, panen kogu auru just BP peale. Eks ma siis kirjutan kõigest täpsemalt. 🙂 Kindlasti kavatsen selle treeneripaberi kätte saada!

Lisaks tahan ma kirjutada ühe suure aitähi selle eest, et mul nii imelised lugejad on! See, kuidas te mu tegemistele kaasa elate, minuga kaasa räägite ja nõu annate tähendab mulle nii palju! Kogu südamest, aitäh!

PS! Ilmselt ilmub homme/ülehomme blogisse päris palju pilte meie tänasest pildistamisest. Vahelduseks on ju tore jagada teiega midagi ilusat ja natukene rõõmsamat. 🙂 Alustuseks jäägu see üks, mina oma tavalises olekus aka kursusetola tiitel võiks auga mulle kuuluda. 

lill

 

Olge rõõmsad,
Laura.

 

4 kommentaari

 • www.minajamuud.blogspot.com

  21. mai 2015 at 02:08

  Kujutad ette, ma siiani tunnen süümekaid sellepärast, et kui ma millalgi (ammu?) su blogi avastasin, siis tol päeval nii otsekoheselt kriitilise kommentaari sulle kirjutasin.
  Tahtsin lihtsalt öelda.

  Ilus päikseline pilt, meil oli ka eile ilus ilm, aga täna ainult sajab..

  Vasta
  • Laura

   21. mai 2015 at 02:20

   Siis oleme me isegi sarnased. Mina suudan ka pikalt põdeda asjade pärast, mille kõik teised osapooled on ilmselgelt ammu ära unustanud. Mul küll meenub, millest sa räägid, aga ma tõesti olin selle asja ära unustanud ja ei pea küll mingit viha. Nii, et kõik on hästi! 🙂

   Meil sajab ka täna ja väga kole ilm on. Meil eile ikka täiega vedas, saime värvilised ja ilusad pildid. 🙂
   Pai! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: