“Never tell the truth to people who are not worthy of it.”

Nädalavahetus on märkamatult otsa saanud. Istun rongis ja sõidan Tartu poole. Uus nädal ei tohiks ülemäära raske olla, homme on vaid pikk päev. Päris mitu huvitavat plaani on ka ees. Homset ei jõua ma näiteks ära oodatagi.

Neljapäevane väljaskäik möödus rahulikult. Mängisime lauajalkat ja tegime natuke tantsu. Selline mõnus äraolemine, ei miskit “hullupanemist” vm. Reedel oli mul fitness aeroobika ja teemaks stripaeroobika. Täitsa änksa värk. Järgmine päev olid mul puusad täitsa valusad. Järelikult mõjus hästi.

Ma polnud reedel jõudnud kodus ollagi, kui juba läksin Keilasse oma rebaste Moeshow’d vaatama. Minule meeldis. Eks alati ole midagi, mis meeldib rohkem ja midagi, mis vähem, aga nad olid väga kõvasti vaeva näinud. Kiitus igatahes.

Laupäeva veetsin vanematega. Väga mõnus vaheldus oli. Õhtul sain jälle Liisega kokku. Käisime tema kursaõe Kai juures ja hiljem linna peal. Väga rahulik õhtu, mis minu jaoks lõppes üsna kohutavalt. Miskipärast tabas mind kohutav kõhuvalu, nii et isegi püsti oli raske seista. Õnneks jõudsin ilusti hommikuse rongi peale ja koju.

Tänase ilusa päeva veetsin Siiriga. Nii tore oli teda näha. 🙂

Vot sedasi.

Kallipai.
Laura 🙂

Mu naistepäeva saak.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: