“Õnnel on palju vorme, neist üllaim on sõprus.”

Halleluuuuuuuja!!! Olin 99% kindel, et kukun tunnetuspsühholoogia eksami läbi. Tutkitki! ÕIS-is ilutseb ilus suur ja rasvane C. Päev läks kohe palju palju paremaks.

Tänane eksam oli selline… kummaline. Ma nagu oskasin ja samas ei osanud ka. Teen omale teene ja ei pabista enne, kui tulemus teada on. Ja nüüd ainult 1 eksam veel! Mõnus.

Mõtlesin teile ühe postituse oma elamisest teha. Tegin pildid juba ka ära. Aga kirjutan sellest kas täna õhtul hiljem või homme. Praegu puhkan natuke ja õhtul aitan Laural õppida.

Ahjaa.
See eilne päev pani mu mõtetele jälle korraliku põntsu. Esiteks olin ma terve eilse pealelõuna nii närvis. Värisesin, tahtsin virutada kedagi või midagi, lained lõid ikka korralikult pea kohal kokku. Uskumatu! Ja siis võtsin julguse kokku ja tegin midagi selleks, et asi ära lahendada. Minu meelest on nüüd asi klaar ja selle üle on mul hea meel.
Ilmselgelt ei suutnud ma eile ka väga õppimisele keskenduda ja kui ma arvasin, et suudan õhtul rahulikult magama jääda, siis ma eksisin. Tüüpiline mina, kes iga sõna uuesti läbi mõtleb. Nii ma siis vähkresin kella kaheni. (Äratus oli kell 6.) Ja muidugi see, et tegelikult tahaksin ma palju rohkem öelda. Mitte midagi hulllu, lihtsalt end natuke rohkem avada, näidata, kes ma tegelikult olen. Seda võin öelda, et olen alati aus. Parem jätan ütlemata, kui valetama hakkan. Seega, mõtlesin eile kõike päriselt. Ei meeldi mulle lõpetamata asjad või arusaamatused. Oeh, tahaks nii palju kirjutada. Tegelikult on mul osaline tekst draftina olemas. Vaatab, kas postitan või mitte.
Ah, mis ma ikka jahun.
Viskan lebosse ja olen niisama lahe.

“Mitte-nii-loll/paha/nõme” Laura 🙂

Nii uskumatu kui see ka pole, on olemas inimesi, kes ütlevad täpselt seda, mida nad mõtlevad. Pole mõtet igalt pool tagamõtet otsida ja asju keeruliseks ajada.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: