Pühade meeleolu

Nüüd tuli küll blogimisse pikk paus. Nautisin pühi ja kodus olemist ikka mõnuga.
Teen kiire ülevaate.

  • 20. detsembri õhtul vallutasime Linda ja Birgitiga Tartu. Enne istusime minu juures ühikas ja siis linna peal. Lõbus oli ju ilmselgelt. Magama sain ehk mingi 5 paiku hommikul.
  • 21. detsember läks buss 11.30 kodu poole. Selleks oli vaja end kella 9-10 aeg üles ajada. Isegi jõudsin bussi peale, nagu eesel läksin. Suur kohver, spordikott, läpakakott – ulme. Maailmalõpu võtsin ka bussis vastu. Emps tuli mulle bussi peale vastu ja siis ootas üks suur shopping meid ees. Kui õhtul lõpuks koju jõudsin näitas sammulugeja 24 000 sammu. Päris väsitav.
  • Laupäev oli üks ütlemata vahva päev. Pidasime Johanna sünnipäeva järgi ehk Kaie, Johanna ja Martin käisid minu juures. Oeh see pisike preili on nii numps, et ma kallistaks teda vist mitu tundi järjest. Tõesti oli tore. Õhtul oli meil mini-lennukokkutulek.  Jällegi, väga meeleolukas õhtu lahedate inimestega. Lõpuks jäime me küll Triinuga kahekesi, kuid saime jutuajamisega nö järjepeale. Jõudsin koju 7 paiku.
  • 23. detsember oli mu vennakesel sünnipäev. Tähistasime õhtul seda 🙂
  • Jõululaupäeva veetsima traditsiooniliselt vanaema juures. Korralik õhtusöök ja kingitused, nagu ikka. Ja endiselt, mul on ütlemata kallis perekond. 🙂
  • Järgmised päevad veetsin lebotades. Eile käisime onuperel külas. Jällegi tore õhtu.

Täna ootab ees mõnus äraolemine tüdrukutega Crisely juures. Ja nii see aeg läinud ongi. Proovin nüüd uuesti järjel peale saada selle blogimisega, sest tegelikult oleks mul veel nii paljustki kirjutada.

Olge tublid,
Laura.
Äkki saame täna tüdrukutega vahvaid pilte teha 🙂

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: