Random söögijutt

Ma pole juba oi kui ammu trenni jõudnud. Nädalavahetusel lähen linna, ehk saan korra MyFitist mõnest trennist läbi käia. Kooli poolt on igatahes info, et kohalikus tervisekeskuses saavad õpetajad eritingimustel treenida ja praegu tundub see mulle siiski kõige parem lahendus, seda nii ajalises kui rahalises plaanis.

Söömisega püüan ka sõbraks saada. Täna hommikul tegin omale taas ammust lemmikut kaerahelbeputru. Päeval ma väga süüa ei jõua ja miskipärast pole isu ka. Sagimist ja tegemist on nii palju, et kui ma 14-15 paiku koju liikuma hakkan, tuleb alles meelde, et polegi vahepeal midagi söönud. Kodus üritan ikka sooja toitu süüa ja niimoodi ma vaikselt toimetan. Täiesti stressivabalt, nii nagu välja tuleb. Hommikusöök on aga endiselt kõige tähtsam!

11880760_1098336893511513_857247044_n

Hommikusöök. Foto Instagramist.

Mingi hetk proovisin selliseid asju nagu Protein Bites krõpsud, mis ongi justkui sportlastele ja tervislikele inimestele mõeldud. Igasuguste tarkade näitajate suhtes on nad väga head, noh madal kalorisisaldus ja muu selline, ja minul tuli tahtmine need ära proovida. Kunagi olin ma hull krõpsusõber ja see oli üks raskemaid asju, millest loobuda. Maitse oli alguses ikka väga võõras, aga ega tervislikud krõpsud ei saagi ju maitseda samamoodi nagu tavalised kartulikrõpsud. 😀 Hamba all krõbisesid nad siiski. Protein Bites Eesti Facebooki lehel (link) saab uurida, mis maitsed olemas on ja mille poolest need krõpsud ka erilised on. Kelle maitsemeel veidi “tervislikum” juba on, saab neist ilmselt hea kiire vahepala.

Aga jah, võtame selle toidu ja trenniga tasapisi. Tööga harjumine ja sisseelamine on mulle praegu tähtsam ja sellepärast pole aega põdeda ka. Nii ootan juba, et saaks lõpuks oma korterisse kolida, siis saab ainult ise oma toitumist jälgida ja koju osta ainult endale sobilikke asju. Aga see kolimise jutt on juba omaette jutt. 😉

Vot siis selline kiire postitus. Mul oli täna tööl juba nii asjaliku õpetaja tunne. 😀 Lõpetasin just ühe tunniosa planeerimise ja tegelikult on täitsa põnev. Palju põnevam, kui ülikoolis tunnikonspekte tegema pidime. Hihi 😉

Olge tublid, kohe on nädalavahetus käes!

Laura.

Laura 015

Natukene teistmoodi pilt. Foto. K. Luts

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: