Reaalsus

Kuigi ma olen viimasel ajal enesekindlamaks muutunud, satub kõikide heade päevade vahele ka selliseid päevi..

Eilse postituse valguses üsna paratamatu olukord. Tunnen end täna väga paksu ja suurena ning ühel hetkel leidsingi end patja nutmas.

Paks olen, rõve olen!

Ja sel samal hetkel, kui neid tundeid läbi elan… tahaks šokolaadi või jäätist või kooki…

Nii stabiilne, eksole.

Ehk et ma olen endiselt inimene. Võitlen sisemiste deemonitega ja olgugi, et olen palju paremas seisus, kui aasta tagasi, juhtub aeg-ajalt olukordi, kus kolinal kokku kukun.

Tegin omale tassi piparmündi teed, söön koduaia kurke ja loodan, et homme on jälle parem päev.

Laura

anorexia-o

6 mõtteid “Reaalsus

 1. Ma tean, et see tegelikult ei aita, sest vaatama peab iseendasse, aga minus on küll hästi natukene kadeduse ussi (positiivset muidugi, tänu millele sa motiveerid mind!), et sa nii kaunis välja näed! Lisaks oled super motivaator mu jaoks! (ja treener like I said)

  Kallid! :*

 2. oh jah.. tundub, et sellised tagasilöögid käivadki asja juurde. mul sama seis. mine tee üks bodypump eriti suure vihaga ja tuju on taaskord hea :)

  1. Homme pumpan korralikult, jaa! Tunnen end muide trennisaalis alati 100x enesekindlamalt kui kuskil mujal. :)

 3. Oled sa jälginud, kas need “ma olen nii rõve” tujud langevad kuidagi PMSiga kokku?

  Enne päevi on paljudel paistes ja bloating tunne, mis on põhjustatud (mingi-peene–nimega)hormoonitaseme langusest/tõusust kehas. Mis tähendab, et seedimine ei töötagi ja oledki suurem ja enesetunne ongi rõvedam sellel ajal. Lisada juurde veel tujude kõikumine ja ongi üsna kindel retsept enesekindluse krahhiks. (veel on sel ajal hundiisu, mis kõik hullemaks teeb)

  Kui need põhjused läbi hammustasin muutus nende “ma olen rõve” aegade talumine palju lihtsamaks. Ja tean, et siis hakkavad üsna varsti päevad, hormoonilevelid pöörduvad teistpidiseks ja kõht on lamelame (niipalju, kui minu keha puhul võimalik) ja isud kaovad.

  Tsükli jälgimiseks kasutasin Clue-nimelist äppi :)

  1. Hmm.. mingi aeg oli küll nii, et märkasin nädal enne päevi, et olen punnis ja isud on peal. Aga praegu on päevadeni veel kaks nädalat ja juba tunnen end rõvedana. Võta siis kinni..
   Mind lihtsalt nii ärritab teadmine, et mõni aeg tagasi oli mul kõht juba täiega tip-top, lihasedki paistsid ja nüüd siis nii. :(

Leave a Reply