Sheinside

Ma jälgin päris palju erinevaid blogisid. Üks asi, mis aga silma hakkab on see, kuidas kõik omale Sheinside’ist riideid tellivad/saavad.

Mõtlesin ka üle vaadata, kas seal ehk mullegi midagi silma hakkab või mis värk selle leheküljega siis on.

Esimesena jäi mulle silma vot selline pikk kleit. See eespool olev siluett võiks/peaks ju igale kehale pai tegema. Samas valge tagakülg ilmselt rõhutaks siiski kõiki mu “kurve” valedest kohtadest. Aga pildi pealt on ilus küll.

Teiseks meeldis mulle see kleit. See lõige peaks mu “massiivsete” reitega sobima ja see natuke retrolik print seal peal teeb selle minu jaoks eriliseks.

Muidugi see pikk must kleit on ju imeilus! Ma ei saa sinna midagi parata, et mulle must meeldib. Ilmselt poleks mul selle kleidiga väga kuskile minna, aga noh, võibolla ikka leiaks võimaluse.

Ja siis võtaks ma veel selle musta seeliku, ja sellised mustad vabaaja püksid, ja selle lillelise pluusi ka ja üldse võtaks tegelikult palju asju.. mitte, et mul kapp riideid täis oleks, aga miskipärast ei taha enam ükski asi nii hästi seljas istuda.

Üldse peaks kunagi, kui rikkaks saan, ühe korraliku garderoobi vahetuse ette võtma. Mõistlik oleks seda vist teha siis, kui ma oma kaalulangetamise rännakul juba kaugemale jõudnud olen, muidu võib jälle raha raisku minna.

Ah, tegelikult pole meil ju kunagi midagi selga panna..

Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: