Summer update | Helsingi ja Linnanmäki

Eelmine nädal sattusin lausa kaks korda Helsingisse.

Plaanisime onuperega juba suve algul, et võiks ühe day-tripi teha, shopata ja lõbustuspargis möllata. Teisipäeval me selle nalja ära tegimegi. Sain öösel vaevu kaks tundi magada, aga viriseda ei tohtinud. Kell 7 väljus laev ja Helsingisse me jõudsime.

Kuna lõbustuspargi avamiseni oli veel aega, käisime Idakeskuses ostuksil.

Olen aastaid tagasi ka Linnanmäel käinud, aga täiskasvanuna oli see minu esimene kord. Pilet on ikka päris kirves. Päevapilet maksis 39 €. Seega, kui perega plaanite minna, varuge korralikult raha, sest ka tavaline 0,5 l veepudel maksis 2,30 €. Minul muidugi vedas, sest ilmselt hajameelsusest andis müüja mulle raha valesti tagasi, nii et maksin pileti eest 10 € vähem.

Plaanisime ikka kõik võimalikult hullud atraktsioonid läbi käia. Väga mitmel käisime ka, kuid üks sõit sai mulle ja onutütrele saatuslikuks. See masin raputas ikka igatpidi, pea alaspidi ja küljega ja ühte pidi ringi ja teistpidi risti ja… okseralli sai alata. Mul pole kunagi sellist asja olnud, et mõni atraktsioon südame pahaks ajaks, aga see oli ikka jõhker..

Peale mitut lonksu vett ja kahte karjalapirukat, suutsin ma ikka edasi käia.

Aga minu lemmikud sõidud olid need, mis märjaks tegid. Nende sõitudega sai kas märjaks või läbimärjaks, aga kuna ilm oli palav, oli see heaks jahutuseks.

Päev oli mega pikk ja unevõlg eelmisest ööst tohutu. Kui ma siis öösel koju jõudsin, ei läinud vist minutitki, kui ma juba magasin.

Ma olen seda juba vist vähemalt 100x maininud, aga mul on tõesti lahedad sugulased. Kõik mõistavad nalja ja oskavad lõbutseda. Olgugi, et mul neid vähe on, olen ma õnnega koos. 🙂

Eelmisel nädalal juhtus veel palju, aga neist kirjutan hiljem. Täna õhtul olen 30 Seconds to Marsi kontserdil tööl ega tea täpselt, millal koju jõuan.

Lisaks on meil peres praegu väga murelikud ajad, mistõttu ka meie selleks nädalaks plaanitud reis ära jääb, nii et ma üldse ei oska öelda, kas ja kui palju ma blogis aktiivne olla saan. Kuigi kirjutada on ju nii palju.

Olge tublid ja hoidke oma lähedasi, sest me ei tea kauaks meil neid on.

Before
During
After

Millised teie lõbustuspargi kogemused on? 

Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: