Suvekilod ja lühikesed püksid

Seni kuni ma tänase NRC Pop-up treeningu pildid saan, mõtlesin veitsa niisama lobiseda.

Valmistun vaikselt sügiseks ja käin mööda poode, et vajalikke asju osta. No näiteks vahetusjalanõud, pidulik must seelik või kleit, käekott jms. Täna oli see shoppamise päev, kus ma natuke ikka pisardasin. (Olen shoppamisest varem kirjutanud SIIN) Olen viimase kuuga omale 3-4 kg juurde kogunud (vähemalt 3-4kg, ma ei julge kaalule minna, võibolla on asi isegi hullem). Mul on jälle sangad ja kõhuke. Jamps. Samas.. ma isegi ei viitsi väga põdeda, sest suvi on ju.

Minu peas on ikka selline arvamine, et nii pea kui töö/kool peale hakkab ja ma lõpuks vanemate juurest jälle välja kolida saan, loksub kõik paika. Tekib rutiin igas valdkonnas, seda ka nii toitumises kui treeningutes.

Tegelikult on päris piinlik, sest iga sügis/talv unistan ja mõtlen ma sellest, kuidas järgmisel suvel ideaalses vormis olen ja bikiinides säran. Nüüd on juba kaks sellist suve olnud, kus ma tegelikult oma eesmärke saavutanud pole. Aga tark ju ei torma, või kuidas see oligi. (Loe: leian vabandusi, mitte võimalusi).

11824061_1151122898238351_406525400_n (1)

The making of. Lühikesed püksid jalas

Samas olen ma ühe enda jaoks suure sammu astunud. Ma kannan lühikesi pükse. 😀 Jep, enamuse jaoks lamp, aga minu jaoks suur eneseületus. Ma ostsin viieka eest H&M-ist sellised lohvakamad vabaaja lühkarid ja kuna need on väga mugavad ja ilmad on ju soojad, julgesin ma nendega välja minna, avalikku kohta ja puha. Ma lihtsalt usaldasin H.-d, kes ütles, et jumala okei on ja ma ei pea muretsema. Ise arvan ma siiski, et mul on liiga palju tsellut ja lodevad jalad, et teisi nendega hirmutada, aga.. lühikeste pükstega on nii mugav!

Käisin vahepeal õhtust söömas. H. tegi ahjus lõhet ja kõrvale kodujuustu-salatit. mm, kui hea!

Ja üks väikene asi veel. Ma endiselt ei tea, mida oma blogi nimega teha. Mul on juba mitu olukorda olnud, kus nimi Laura Tartus segadust tekitab, sest arvatakse, et ma olen Tartus. Nii et ma ikkagi mõtlen, et äkki peaks nime ära muutma? Äkki loeb seda mõni blogija, kes sama asja läbi teinud on? Tegelikult ei tohiks ju asi nii hull olla? Või mis teie arvate?

…ja hetk hiljem sõime magustoiduks jäätist.

No vot siis sellised lood täna.

Kuidas teile sellised lobisevad ja mitte nii informatiivsed postitused meeldivad? Millised postitused Teile üldse rohkem peale lähevad? Mida võiks rohkem, mida vähem olla?

Pai,
Laura.

18 kommentaari

 • L.

  5. aug. 2015 at 06:45

  Ma kandsin varem 76-kilosena ka lühkareid 😀 (pikkus 167 cm), kui väga palav ilm oli.

  Avalikke kohti üritasin küll vältida, kuid ükskord sattusin Lõunakasse, kuna oli vaja korra poes käia, ja oh neid naiste vihaseid pilke 😛 Naised on ilmselt teistele naistele palju suuremad kriitikud kui mehed…

  Siis hakkas küll korraks väga piinlik.

  Vasta
  • Laura

   5. aug. 2015 at 06:47

   Ma pole vist kunagi lühikesi pükse kandnud, sest ma paaniliselt kardan, et muudan kellegi pimedaks. 😀 No loodame, et enam keegi pimedaks ei jää.
   Aga jaa, naised on kindlasti palju kriitilisemad ja eks tegelikult ole me ise iseenda kõige suuremad kriitikud. Ma leian ikka ja jälle endas vigu, mida mitte keegi teine isegi tähele ei pane.
   Aga kui sa ise end ikkagi lühikestes pükstes hästi tundsid, siis las need teised passivad. Peaasi, et endal hea olla.

   Vasta
 • Kaidi

  5. aug. 2015 at 06:51

  Nime muutmise koha pealt selline asi, et mina muutsin oma nime ja aadressi alles hiljuti ning mingeid ilmselgeid probleeme see tekitanud ei ole. Inimesed leiavad ikka blogi üles ja loevad edasi 😀

  Vasta
  • Laura

   5. aug. 2015 at 07:04

   Ma loodan ka. 😀 Ma tean (võinoh, peika ütles), et nime muutusega pole blogi enam näiteks google’i otsingus enam nii tegija, aga see vast nii hull pole. Püsilugejad jäävad vast ikka alles.

   Vasta
 • Johanna

  5. aug. 2015 at 07:32

  Ma tean, et see ilmselt suurt ei muuda, et ma seda ütlen, kui sa ise ennast teisiti näed, aga minu arvates näed sa väga hea välja ja tundud tohutult töökas trenni koha pealt 🙂
  Nime muutmisest – arvan ka, et püsilugejad jäävad sulle ikka alles ja võibolla tekib hoopis uusi lugejaid, kes sinuni mingeid teisi teid pidi jõuavad.

  Vasta
  • Laura

   5. aug. 2015 at 07:39

   Tegelikult teevad sellised kommentaarid mu olemise ikka paremaks küll! 🙂 Aitäh, sulle!
   Mul tuli juba üks mõnus ja minulik bloginimi ka pähe, nii et ilmselt ikkagi läheb muutusteks. Nagunii on uus kujundus ka valmimisel, olekski lahe nö täiesti uuena alustada. 🙂

   Vasta
 • Anita

  5. aug. 2015 at 09:08

  Minu meelest näed ikka super välja, isegi koos nende lisandunud 3-4 kg’ga 😀 Põhjust muretsemiseks ja pahasti tundmiseks pole! Kui see su olemise üldse paremaks teeb, ehk teeb 🙂 Naerata ja sa särad!
  Just täna käisin sõbrannaga jooksmas ja möödusime kahest, suht kõhnast neiust, või noh mis nad nüüd NII kõhnad olid, aga point on selles, et neil olid lühkarid nii mega kannivahesse tõmmatud, et see on minu jaoks 1000 korda rõvedam vaatepilt, kui see, et inimesel on natuke tsellut ja lühkarid jalas. Me sõbrannaga mõlemad vaatasime, et tule taevas appi, miks kannad sa selliseid pükse üldse 😀 😀

  Vasta
  • Laura

   6. aug. 2015 at 07:46

   Aitäh, armas Anita! 🙂
   Jaa, issand, need kannivahepüksid on kohutavad! Mul on endal kuidagi piinlik vaadata, olgu see kann siis nii ilus kui tahes, aga see on ikka liiga palju lihtsalt tänaval jalutamiseks.

   Vasta
 • Kati

  6. aug. 2015 at 01:05

  Mina vahetasin ka blogi nime ja pole miskit kadunud olnud. Britt vahetas, Mallukas vahetas, Pille-Riin (kolm Liisut) vahetas… ühesõnaga, vaheta julgelt ;).

  Lühkarite kohapealt…Mul on sama kompkeks. Isegi 58 kilosena mõtlesin, et reied lehvivad. Aga tänaste ilmadega ei ole mugavamaid asju ja panin ka jalga. Hea lastega tatsamas käia. Õnneks siin pole viltu vaatamist pea üldse. Ja kui on, võib kindel olla, et tegu on eestlasega 😀 :D!

  Minu meelest Sa näed hea välja!

  Vasta
   • Laura

    6. aug. 2015 at 07:49

    Ma vahepeal tunnen, et mõtlengi liiga palju postitusi läbi. Viimasel ajal olen vähe selliseid.. lihtsaid postitusi teinud. Selliseid, kus jutustaks, mis toimub ja niisama mõtteid, aga mulle tegelikult meeldib ka niisama lobiseda ja endast muud moodi märki maha jätta. 🙂

    Vasta
  • Laura

   6. aug. 2015 at 07:48

   Võtsin nüüd otsuse vastu, et nimi saab tõesti vahetatud! 🙂
   Aga tundub, et ka see lühikeste pükste teema on tõesti veidi ka pseudoprobleem, mõtleme asja ise hullemaks. Tõesti, mega mugavad on!

   Aitäh, sulle! 🙂

   Vasta
 • R

  6. aug. 2015 at 08:41

  Blogi nimi võiks olla inspireeritud Eestimaa kaunist loodusest, sihvakatest puudest, ilusast tüdrukust 😉

  Endal on olnud ka probleeme lühikeste pükste kandmisega, aga siis hakkasin jälgima, millised inimesed käivad lühikeste pükstega.. No käivad ikka igasugused. Ükski vaatepilt ei jäänud mind painama ka. Ega meeste jaladki alati kõige kaunimad pole, eriti kombo”!sandaalid-sokid põlvini-valged jalad”. Otsustasin, et ma jään täitsa keskmiseks lühikeste pükste kandjaks – mitte otseselt ilus, aga traumat ei tohiks ka kellelegi tekitada. Nii et mugavus võidab, lühkarid jalga! Ja sul pole kohe kindlasti mingit põhjust mõelda, mida jalga-selga panna – sa näed nii hea välja!

  Vasta
  • Laura

   6. aug. 2015 at 07:52

   Ma loen sellest esimesest lausest oma nime välja, hihihii! 😀 Aga nime muutus tuleb ja selleks saab üks tuletis mu nimest küll. 🙂

   Mina jälgin suht palju inimesi ja seda, kuidas riides käiakse. Kui ma nüüd enesekriitika veidikeseks maha surun, siis ilmselt jään ma ka sinna keskmiseks lühikeste pükste kandjaks. Olen minagi igasuguseid inimesi, igasuguses kaalus/vormis, tselluliidiga ja tselluliidita näinud, aga ükski pole tõesti kriipima jäänud ja pole ma kordagi mõelnud kedagi vaadates, et issake, miks ta seda või teist asja kannab!

   Aitäh, sulle! 🙂

   Vasta
 • H

  6. aug. 2015 at 04:21

  Kui ma olin 174cm/58kg, ei kandnud ma lühikesi pükse, sest kintsud olid rõvedalt pekised… mnjah…
  Mugavus ennekõike! Kole on siis, kui pannakse selga liiga paljastavad ja kitsad-punnitavad riided. Kui hakkasin mõtlema tänaval inimeste märkamise peale, siis tuli mul meelde, et sel suvel on paar korda silma jäänud valusalt kõhnad neiud/naised. Mõtisklesin tükk aega, et kas tegemist on haiguse või lihtsalt ainevahetuse eripäraga.. kahjuks kahtlustan esimest varianti, sest kogu üldmulje (juuksed, nahk, kõnnak) oli haiglane ja kurb.

  Vasta
  • Laura

   6. aug. 2015 at 07:55

   Enda kehakuju järgi riietumine on vist üks olulisemaid asju. Õigete lõigetega on võimalik üsna head illusiooni tekitada ja mitte-nii-lemmikud-kohad kergesti ära peita, või parimaid kehaosi rõhutada. Lõpuks tuleks ikkagi kanda seda, mis enda jaoks mugav on, aga peeglisse võiks heaks juhuks enne vaadata. 😉

   Ka mina olen märganud väga kõhnasid tüdrukuid. Tean oma tutvusringkonnast ka ühte tüdrukut, kes on väga kleenuke ja vahel tundub küll, et see asi pole normaalne. Aga nii nagu ma ei ütle kellegi kohta kunagi paks (v.a enda kohta), ei ole mul ka õigust öelda kellelegi, et ta on liiga kõhn. Iseasi, kui on tõesti näha, et see kõhnus saavutatakse ebatervislikult või ennasthävitavalt. Mõni lihtsalt ongi loomulikult juba väga kõhn.

   Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: