Synrgy | Keeruline nimi hirmutab?

Ma ei tea, kuidas teiega, aga mina olen küll veits jänes ja kardan keeruliste või arusaamatute nimedega treeninguid. Sellepärast teen ma enne tundi regamist väikse researchi ja alles siis võtan julguse kokku ja lähen proovima.

Nii tegin ma ka Syngry trenni eel. (Kas keegi teab üldse, kuidas seda hääldama peab? :D)

Googeldades sain teada, et tegemist on ringtreeningu laadse trenniga jõusaalis, mille juures kasutatakse ka TRX masinat.

Iiigatahes..

Trenn oli tegelikult lihtne. Sellesmõttes lihtne, et harjutused olid tehtavad ja miskit keerulist ei olnud. Aga no raske oli ikka küll! Minul võttis higi nii korralikult lahti ja pulss oli ilmselt ka vahepeal seal päris lae vastas.

Mida me siis tegime?

Trenn algas soojendusega, nagu ikka.
Edasi andis treener juhised, mida tegema hakkame. 16-minuti jooksul tuli teha:
1) 50 jumping jacks’i
2) 40 kükki
3) 30 toenglamangus sirgetele kätele ja kõveratele kätele liikumine, 15x mõlemale käele.
4) 20 väljaastet koos kerepöördega
5) 10 seljatõmmet TRX-masinal

Ja kõike seda tuli teha nii mitu ringi kui jõudsid.

Kui aeg täis sai, tegime eraldi veel kõhtu: 50+40+30+20+10 jala sirutust.

Tund lõppes venitustega.

Alguses mõtlesin, et no, mis see siis ära ei ole! Harjutused ju tuttavad ja kui raske see ikka olla saab! Naliiii! Tegelikult oli ikka jõhkralt raske, seda enam, et ei tahtnud ju tempos väga palju teistest maha jääda. Kuigi oluline oligi omas tempos ja vastavalt oma võimetele tegutseda. Mõni pani seal ikka räiget turbot!

Treener on tähtis!

Mulle jättis ka treener vääääga positiivse mulje. Käis kogu aeg ringi, juhendas ja motiveeris. Tundus, et ta teadis kõigi “vanade olijate” nimesid ja küsis ka minu nime. Väga personaalne lähenemine ja mulle see meeldis.

Peale trenni käis ta veel kõik inimesed läbi ja küsis, kuidas meeldis. Jäime pärast üsna pikalt vestlema. Sain teada, et iga tund on erinev. Neil päevil, kui vähem algajaid käib, on ka harjutused natuke keerulisemad. Aga üldiselt on oluline siiski see, et igaüks annaks endast maksimumi, no matter what. Mulle jäi igatahes tunne, et treeneri jaoks oli iga “klient” oluline ja ma tundsin end seal oodatuna. Kui ajad klapivad, lähen kindlasti uuesti!

Teie aga ärge uusi asju kartke ja keerulisest treeningnimest ei maksa ka end heidutada lasta. MyFitnessi tunniplaanis on veel endiselt nii palju avastamist ja see on äraütlemata põnev!

Järgmiste trennideni!

PS! Pane kindlasti ka like Laura Tartus Facebooki lehele! (wink-wink) Saad seda lihtsasti teha blogi paremas servas.

11131863_1009805102364693_707519175_n

Mul on täna hea päev, sest seda pilti vaadates tundub, et vorm oleks justkui täitsa hea. 😀

Laura.

6 kommentaari

 • Marion

  8. apr. 2015 at 08:01

  Misasi see TRX-masin on? Te ilmselt kasutate ikka neid TRX niiöelda rippuvaid köisi, eks?
  Meil jällegi hoopis teistsugune tava trennis, teeme igas jaamas 40 sekundit trenni, 20 puhkame ja nii kaheksas jaamas ja kokku kolm ringi, lõpus siis kas planku või kõhulihaseid veel juurde. Ükskord tegime ka, et igas jaamas teed 15 kordust, aega ei võetud, aga siis jooksime ummikusse, keegi jõudis ikka varem valmis või näiteks kükke ei tee sama kaua kui korraliku tehnikaga clean’n’presse või raske topispalliga istessetõuse. Ma ka alati veel tund hiljemgi näost peet (tegelikult just tulingi samast trennist) ja pühin higi, aga selleks me ju trennis käimegi 😉
  Jaa see meeldib mulle ka ringitreeningu juures, et rutiini ei teki, sest tõesti iga kord erinev 🙂

  Vasta
  • Laura

   8. apr. 2015 at 08:13

   Just TRX köisi jah. 😀 Kohe näha, et ma veel võhik.
   Seda treener rõhutaski, et põhimõtteliselt on iga kord erinev ja vastavalt sellele, kes parasjagu kohal on. Juba sellepärast pean uuesti minema, et näha, kuidas ja mida veel teha saab.
   Aga mulle meeldivad trennid, kust sa tuled välja nagu “peet”, siis on teada, et oli kasu. 😀

   Vasta
 • Mina.

  10. apr. 2015 at 10:39

  Tere Laura. See küll ei puutu siia teemasse, aga ehk soovid millalgi teha postituse, kus kirjutad mida teed oma näonaha hooldamiseks, kuna tundub et see on sul ideaalne 🙂

  Vasta
   • Laura

    10. apr. 2015 at 01:13

    Mul tegelikult isegi on ask olemas, tegin selle mingi aeg uuesti lahti, aga pole seda reklaaminud. 🙂
    http://ask.fm/LauraKask

    Mis puutub mu näonahka siis ega mul mingit pikka juttu sellest rääkida polegi. Minu “nipp” on see, et ma põhimõtteliselt ei teegi midagi. Kasutan võimalikult vähe igasuguseid kreeme ja mökse. Meigin ka ainult siis, kui kuskile minek, muidu ainult ripsmetušš. 🙂

    Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: