Tagasi reaalsusesse

Unerütm on küll täitsa sassis. Olen öösiti 2-3-ni üleval ja siis magan pool päeva maha. Tänane äratus oli väga omamoodi. Kuidagi imekombel oli mu voodisse sattunud väike klaasikild ja ma suutsin oma kanna sellega puruks tõmmata magamise pealt. Mmm, väga mõnus. Lina verine, jalg verine. Mis siis ikka, puhastasin kõik ära, plaaster peale ja magasin edasi. Lõpuks ajasin end umbes 13 üles.

Ja mis ma siis päevaga peale hakkasin. Mitte midagi. Lugesin meile, pikendasin raamatute laenutustähtaegu ja oligi kõik. Plaanisin küll õppida ja asjalik olla aga no ilmselgelt ei tulnud sellest midagi välja. Aa, Keilas poes suutsin käia, success.

Homme õhtul sõidan Tartusse ära. Iseenesest ma tegelikult juba ootan, sest mulle meeldib see Tartu elu, see tempo ja Angelat näen ka ja kui eriti hästi läheb siis ehk näen Anettet ka ja Laurat ja no üldse kõiki. 🙂 Ja kaalu saab rõõmsalt edasi langetada. Kodus olen ma üks suur laiskloom, söön ja magan ainult. Õppima peab ka hakkama. 9. jaanuaril eksam juba, ja siis 15ndal ja 24ndal ka. Oeh, motivatsioon puudub täielikult. Aga küll tagasi tuleb, peab tulema.

Mis veel põnevat? Sotsioloogia referaadi eest, millega hullult jamasin, sain maksimumpunktid.
Minuga võttis ühendust üks väga hea sõber, kellega polnud sada aastat suhelnud. Huvitav ajastus, peab mainima. Aga mul on hea meel. 🙂

Kas keegi tark teab, miks ma telefonist pilte arvutisse juhtmega laadida ei saa? Ütleb, et pole ühtegi faili. Mis värk on?

Ükskord oldi jõulud ja me tegime mõne pildi ka 😀

Kallidpaid,
Laura 🙂

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: