Talv tuli, et jääda.

Tundub, et nüüd saame tõesti öelda, et väljas on talv. Mulle nii meeldib. Järgmiseks nädalaks lubab juba korralikke külmakraade ka, brr.

Eileõhtune äkkotsus Retrole tantsima minna oli ju iseenesest täitsa vahva. Sain end jälle välja tantsida, olgugi et viimasel ajal tundub mul küljes olevat mingisugune tropimagnet. Oeh, on ikka igasuguseid olemas.

Väljaskäimine tähendas aga vähest uneaega. Hommikul kell 8 oli eesti keel ja kella 10st kuni 17ni olin raamatukogus. Homme on VIIMANE anatoomia&füsioloogia töö ja no, et ikka kirss tordile panna, on see töö seekord minu jaoks ikka erakordselt raske. Palju pähe tuupimist. Ei meeldi!

Istusime Lindaga Raatuse fuajees ka ja proovisime õppida, üks hetk ma tundsin, et nüüd on kõik ja miski ei jää meelde. Nii tahaks hoopis välja lumme möllama minna. Lumeingleid ja lumememmesid tegema.

Üks mõnus hetk ka päevas – jutuajamine Temaga. Ehk läheb kõik veel hoopis teistmoodi, kui ma arvasin.. eks elu näitab, just. Suutsin muidugi keset raamatukogu nutma ka hakata, hurraa!

Ühesõnaga üks mittemidagi ütlev päev.

Homme samal ajal istun ma juuksuritoolis. Ei jõua ära oodata, sest see tähendab seda, et olen üle elanud KT ja jõudnud bussiga ilusti Tallinnasse.

Seega võib postitust suure tõenäosusega oodata alles laupäeval, kui siiski, sest ilmselt tuleb laupäev tegus ja õhtul piduuuuuu!

Olge mõnusad ja olge liikluses ettevaatlikud, eks 🙂
Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: