Tartu ülikooli aastapäevaball

Nii lootsin, et ballipildid jõuavad nädala lõpuks netti üles, aga mida pole, seda pole. Kuna me mõne pildi H. telefoniga ikka tegime, siis mõtlesin postituse ära teha. Muidu jääb jälle venima ja kes jõuludel enam sellest lugeda viitsiks.

Lubasin iseendale eelmine aasta, et oma baka kolmandal aastal ma ballile lähen, küll selle kaaslase ka leian. No ja kui H. mu kõrvale tekkis, polnud enam küsimustki. Ega ma talle väga valikut ei andnud ka, kas minna või mitte. Panin kuti fakti ette, ostsin piletid ära ja asi oligi otsustatud. Õnneks ei hakanud ta väga vastu ka.

Enne balli käis trall sobilike riiete ümber. Ilmselgelt jätsin ma kleidi otsimise viimasele minutile ja kingade muretsemise veel viimasemale minutile. Käisime mulle kleiti vaatamas nii Lõunakeskuses kui ka kaltsukates. Leidsin lõunakast ühe väga ilusa kleidi küll, aga 60€ ma kleidi eest, mida ühe korra kannan, välja käia ei tahtnud.

Käisime läbi kõik mu kodukandi kaltsukad. Minu lootus hakkas juba kaduma, kui me lõpuks Varblasest mulle 6€ kleidi saime. Minu jaoks täielik joppamine, sest kleit nägi ilus välja ja oli nii odav.

Kingi on mul küll päris mitu paari, aga mu ainsad mustad pidulikud kingad on kunagi E5P-st tellitud ja mulle suured. Lootsin, et ehk keegi saab laenata või hea hinnaga müüa vm, sain pakkumisi ka, aga kahjuks ükski ei sobinud.

Kuna ma endale sünnipäevaks uut kleiti ei saanud, ( ma niii väga tahtsin sünnipäeva pidamiseks midagi uut ja ilusat, sest ma polnud juba ammu omale midagi lubanud, kogusin ju hirmsasti läpaka jaoks raha, aga ma pole siiani kuskilt sobivat kleiti leidnud) otsustasin hoopis kingadesse investeerida, sest üks paar tumedaid pidulikke kingi peaks iga naise garderoobis olemas olema.

Kingade otsimine oli muidugi omaette komöödia. Kuna H. elab Ülemiste keskuse lähedal, oli see meie esimene peatuskoht ja seal on ju jalatsipoode mustmiljon. Ahjaa, kingi läksime me otsima päev enne balli. Mõistlik!

Aga hooaega arvestades olid enamus poed täis ainult saapaid. Kingi oli ikka väga vähe. Lõpuks leidsin ideaalsed, täpsed kleidiga sobivad kingad, aga minu numbrit muidugi polnud. Nii trippisime me Kristiinesse, kus me neid kingi ka esimese hooga ei näinud. Kui ma siis üht teist kingapaari proovima hakkasin, nägin ma oma unistuste kingi. Tunne oli täpselt selline, nagu oleks midagi suurt võitnud. Tegin omale kingi ja ostsin natuke kallimad (50€ on minu jaoks päris korralik summa kingapaari eest) aga väga pidulikud ja ilusad kingad. Peaasi, et ma ise rahul oleks, eks. 🙂

Aga tulles nüüd päriselt asja juurde, siis.. ball oli tore. Grete tuli päeval minu juurde ja tegi mulle korraliku soengu. Sirgete juuste asemel olid lokid väga mõnus vaheldus. Tervitused Gretele! 🙂

Ühe asja saime ballil üsna kiirelt selgeks – tantsima on vaja õppida. Nii ilus oli vaadata paare, kes suutsid muusikataktis ilusti tantsida. Meie oma puujalgadega vältisime tantsupõrandat ja sellest oli mul kahju. Aga muidu oli tore. Ilusad inimesed, hea muusika ja vaheldus hallil argipäeval.

Mis mulle kohe eriti head meelt tegi, oli üks ootamatu hetk ballile saabudes. Panin mina kingi jalga, kui üks armas tüdruk mulle otsa vaatas, teretas ja ütles, et loeb mu blogi! Ma ausalt ei osanud kuidagi reageerida ja ma üldse ei mäleta, mida ma vastasin, aga pärast oli tükk aega hea tunne sees. Seega, aitäh märkamast! 🙂 Teised võivad ka ikka tere öelda, oma lugejaid päriselt näha on nii lahe! Ma järgmine kord püüan midagi asjalikku vastata ka, mitte kohmetult omaette mökitada.

Jälle tuli üsna pikk postitus, aga nüüd on küll kogu protsess pikalt-laialt üles kirjutatud. Loodan, et profipildid tulevad ruttu, siis saan neid ka jagada. 🙂

Pai ja ilusat teist adventi!
Laura!

PS! Mis teie arvate, kas kleit paistab odav välja või kärab küll? 😀

ballil

ballilheikkiga

kingadKingadest mul paremat pilti pole kahjuks praegu.

8 kommentaari

 • Sally Lepik

  8. dets. 2014 at 09:37

  Laura, sa nägid vapustavalt hea välja ja kleit oli ka väga ilus! 🙂 Järgmisel aastal võtad tantsukursused ka, need on hästi vahvad, niiet ma soovitan! Ma käisin sel aastal, aga tantsida ballil kahjuks väga ei õnnestunudki, sest rahvast oli nii palju ja õiget hoogu polnud eriti võimalik sisse saada.

  Vasta
  • Laura

   8. dets. 2014 at 12:50

   See aasta jäime tantsukursustele regamisega lihtsalt hiljaks. 🙁 Aga kindlasti on see plaanis! Kuulsin ka seda nurinat, et ruumi oli vähe ja sellepärast natuke keeruline tantsida. Hea et me puujalad siis ka sinna veel tammuma ei läinud 😀
   Aitäh! 🙂

   Vasta
 • Grete

  8. dets. 2014 at 03:22

  Tervitused vastu!! 🙂
  Kleit ja kingad olid ikka suurepärased, minu oli ju privileeg neid laiviski näha. Väga tipp-topp!! Ja sina oled ikka vapustavalt kaunis!!

  Vasta

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: