• Home
  • Määratlemata
  • “The best and most beautiful things of this world can’t be seen or touched. They must me felt by the heart!”

“The best and most beautiful things of this world can’t be seen or touched. They must me felt by the heart!”

Hästi palju erinevaid tundeid, liiga palju ülemõtlemist ja õnneks üsna korralik kogus nalja täis nädalavahetus.

Kohe kohe on käes selle aasta viimane päev ja saame järjekordsele aastale joone alla tõmmata, lehvitada ja uus avasüli vastu võtta. Vaatasin minagi 2013. aastale tagasi ja panin kirja, milline see aasta minu jaoks oli. Homseks on vähemalt üks asjalik(um) postitus olemas.

Aastavahetuse plaanid on tegelikult väga lahtised. Mõtlesin, mis ma mõtlesin, aga jään siiski Tallinnasse. Seega, kui kellelgi on mõni äge üritus Tallinnas toimumas, või lihtsalt mõni äge ettepanek, siis ma kuulan. 🙂

Pudru ja kapsad podisevad minus endiselt edasi ja ega vist enne valmis see kõik saagi, kui õige aeg. Oh well.. eks ma pea ka ükskord suureks saama. Praegu olen ma lihtsalt üks suur ülemõtleja ega oska elukesega midagi peale hakata, mis siis, et valikud võibolla, et liigagi selged on.

Sain nädalavahetusel esimese mitte nii positiivse küsimuse ask.fm-i. Kui ma arvasin, et mul on selliste asjade ees pigem paks nahk, siis ma pidin üllatuma, jõnks käis seest läbi ja tükk aega oli halb olla. Mis siis, et see küsimus/kommentaar polnudki midagi nii hullu, pigem selline… silmiavav. Aga noh, haters gonna hate anyway ja kõigile ei saa ega peagi meeldima.

Aga et ennast ikka “promoda” siis:

Ask fm – Küsige küsimusi.
Instagram – Follow’ge mind Instagramis.
Või kirjutage Facebooki.

Aga mulle meeldib autoga sõita.
Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: