• Home
  • Määratlemata
  • “There must be times when we want to give up on what we really want to do. Because it’s too hard. Then take a deep breath. We just need to go slow, no need to go back.”

“There must be times when we want to give up on what we really want to do. Because it’s too hard. Then take a deep breath. We just need to go slow, no need to go back.”

Kui eile oli päris hea olla, siis täna ärkasin peavalu ja kehva enesetundega. No milleks!

Võtsin tänase päeva vabaks, samas on mitu koolitööd, mis tegemist vajaks. Jõudu ega tahtmist pole. Õnneks on päev veel ees ja ehk suudan jõuvarud kokku koguda ning midagi kasulikku teha.

Aga, et kuidas muidu kulgeb?
Kui tervis pange ei paneks, hõljuks ma ilmselt pilvedes. Endiselt ei saa nädalavahetuse lummusest välja. See kõik oli nii sürr ja ma ei saa üle, kui lahe see oli. Ja kogu see asi paneb mind mõtlema. Avastan maailma, tutvun uute inimestega, elan… Mu elu pole kunagi nii põnev olnud, kuigi mina ju polnud see, kes mõned kuud tagasi hirmsasti maailma avastada tahtis. Irooniline, kas pole. Ja mingi väike krutski minu sees tahaks juba hirmsasti öelda: “Ma ju rääkisin.” Aga nagu ikka, ega keegi mind enne ei kuula, kui asi käes. Oeh…

Kõik ei ole alati nii nagu paistab. Tihti püüame näidata asju hoopis ilusamatena, kui need tegelikult on. Olgu selle põhjuseks siis kellegi kadedaks muutmine, küsimustest hoidumine vm. Palju on neid inimesi, kes päriselt teavad, kuidas sul  läheb, mida sa tunned või mis sind vaevab? Või palju on neid inimesi, kes näkku räägivad üht, kuid selja taga hoopis teist? Kullakene, asjad ei ole üldse nii nagu sa arvad!

Jään selleks nädalavahetuseks Tartusse. Seega, kui mõnel tartlasel huvitavaid plaane pakkuda on, siis laske käia.

“Single? No, I’m in a relationship with freedom and I’m loving in.”

Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: