• Home
  • Määratlemata
  • “To look in the face of hard things and keep moving forward – that’s what one has to do.”

“To look in the face of hard things and keep moving forward – that’s what one has to do.”

Mul ei ole kodus internetti which sucks, aga ehk saab tänase päeva jooksul korda. Praegu kasutan loengu ajal ülikooli netti ja teen postituse ära.

Viimased päevad on iseenesest kiired olnud. Teisipäeval jooksin esimest korda terve Anne kanali ringi ära ~ 1,8 km. Juhuu! Olin väga rõõmus. Ostsin omale ka korraliku kaalu, et siis kaalumuutustel silma peal hoida. Pean end küll veel kontrollima, et ma iga päev end ei kaaluks. Igatahes on kaal langenud ja näitab praegu 73,3kg. Endiselt ootan selle müstilise 70 piiri ületamist ja uut kaalunumbrit 6-ga.

Eile oli ka kiire ja väga vastuoluline päev. Kukkusin eelmise nädala KT läbi, väga totralt ja tegelikult üsna napilt. Lohutan end sellega, et ega see väga kellelgi hästi ei läinud, ka meie kõige parematel. Samas, kui nüüd ka järeltööd tehtud ei saa, olen aine läbikukkunud ja bakaõpe läheb automaatselt nelja aasta peale. Oh, kui vahva, eksole! Koolimotivatsiooni tõmbas see ikka täielikult alla.

Kuna tuju oli täitsa null peale tulemuse teada saamist, panin jooksuriided selga ja tegin oma rekordi – 2,1 km. Enamusele on see kindlasti käkitegu, aga minu jaoks ikka suur asi. Kahjuks õnnestus mul ka mingi vigastuse moodi asi saada. Lonkan korralikult oma paremat jalga ega saa sellele jalale toetuda. Ilmselt on jalavõlv kuidagi valesti vajunud. Tuju läks peale jooksu siiski palju paremaks. Tegin omale maitsva ja tervisliku õhtusöögi, käisin Laura võrkpallimängu vaatamas ja õhtul naersime Anniga viipekeele videot tehes. Vähemalt lõppes päev hästi.

Tegelikult tahtsin ma kirjutada sellest, kuidas ma teisipäeval omale maitsetaimed kasvama panin. Mina ja kasvatan midagi? Täitsa uus asi minu jaoks ja eks ole näha, kas sealt midagi välja ka tuleb. Ehk ikka tuleb. Pilte sai ka klõpsutatud.

Ja kui keegi peaks kuskil heade jooksutossude pakkumisi nägema, andke teada.

Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: