Toidupäevik 09.-15.03 | Laupäev

11039738_1046544832029492_1888941641_n

Tublisti FitLapi retseptide kallal:

9.30 hommikusöök – banaanipannkoogid kiiviga. Tegelikult vedas mul täna hommikul eriti hästi, sest söök toodi otse voodisse. H. võttis rõõmsalt retsepti ette ja tegi mulle söögi valmis. Nämma, banaanipannukad ühed mu lemmikud!

hommiklaup

Käisime peale hommikusööki kesklinnas 100 m suusasprinti vaatamas. Küüni tänavale oli kohale toodud lumi ja niimoodi üks lahe võistlus maha peetigi. Lõunasöögi aeg läks küll natuke hilisemaks, kui ma arvestasin, aga siiski tulime tublisti koju ja panime väljas-söömise-kiusatustele vastu.

14.30 lõunasöök – kodujuustu-muna salat, kõrvale kiivi ja tass teed. (PS! Tervitused Helerile!) See on üks mu lemmikutest toitudest! Saab kiirelt valmis, maitseb hästi ja täidab mõnusalt kõhtu + korralik magusalaks enda valitud puuviljast.

lõunalaup

18.00 õhtusöök – kanapasta, kõrvale salatit. See tuli üllatavalt hea välja. Alguses tundus makarone nii vähe, aga kui kogu kraam kokku segada, tuli täitsa arvestatav ports. Maitses hästi!

õhtulaup

21.15 hiline õhtusöök – müsli puuviljaga, lisaks nosin tomateid. H. tahtis midagi õhtuseks “näksimiseks” ja et mul oleks ka midagi suhu pista samal ajal, ostsin karbi kirsstomateid.

hiljalaup1

Minu pool vs Tema pool. Siiani pole ühtegi krõpsu võtnud, ei võta ka!
Tunnistan ülesse vaid mõned kommid, mis päeva jooksul suhu sattusid.

Nüüd aga mõnusalt lebosse ja varsti magama!

Jätan täna päeva soovituse kirjutamata ja panen oma mõtted kogu sellest nädalast homme kirja.

Olge tublid,
Laura!

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: