Toidupäevik 09.-15-03 | Neljapäev

11039738_1046544832029492_1888941641_n

Uus päev, aga mitte nii uued toidud:

8.30 hommikusöök – muna singiga, juurde suur banaan.

hommik2

13.00 lõunasöök – oa-singisalat + natuke banaani. Lootsin, et jaksan kauem koolis vastu pidada, kui üks loeng ja tegin toidu kaasa. Aga peale esimest loengut oli selg nii väsinud, et otsustasin järgmistesse mitte minna.

lõun2

18.30 õhtusöök – kana-tatrasalat. Pildi pealt ei paista üldse nii hea, aga maitses väga hästi. Söömine jäi küll üsna hilja peale, sest üks tablett, mida praegu võtma pean, teeb väga uimaseks, et isegi korteris ringi liikumine on katsumus. Seega magasin tunnikese, et taas inimese moodi saaks olla.

õhtu2

21.00 hiline õhtusöök – kohupiimasheik banaaniga. Trennivaba päev ja kogus kohe väiksem. Nii kahju, see on ju nii hea. 😀

hilja


Päeva nõuanne:

Planeeri! Planeeri! Planeeri!

Minu selle nädala toidukraam on kokku ostetud nädalavahetusel. Käisime H.-ga koos poes, sest nii on mul lihtsam kogu tavaar koju vedada. Mõtlesin kodus läbi, mida ma nädala jooksul süüa tahan, koostasin FitLapis oma nädala menüü ja ostsin vajalikud asjad. (FitLap annab eraldi ostunimekirja ka täpselt nende kogustega, mis vaja on.)

Olgugi, et ma olen mõningaid retsepte vahetanud vastavalt selle, kui mõne asja kuupäev hakkab kukkuma või eilse puhul näiteks ei jaksanud suurt midagi vaaritada, siis üldiselt olen ikkagi plaani järginud. Niimoodi ette mõeldes ei varu ma endale liiga palju kraami ja hoian raha kokku.

Lisaks ei satu mulle sel viisil koju midagi sellist, mida ma sööma ei peaks. Käin poes nimekiri näpus ja ostan ainult need asjad, mis kirjas. Minuga on küll juhtunud nii, et kui suvalisel ajal “ühte asja” poodi ostma lähen, tuleb minuga ikka midagi muud kaasa. Olgu selleks siis väike šokolaad, pakk komme või midagi muud ebavajalikku.

Proovi järgi ja planeeri oma järgmise nädala menüü ette!


Pool “eksperimenti on läbii!

Olge ikka tublid,
Laura!

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: