Tõmbame pidurit.

Selleks korraks maraton väljaskäimise nädal läbi. Lebotan mõnusalt oma koduses ja laias voodis ning mõtlen, et elu on ilus.

Aga eilne õhtu ja öö läks väga hästi. Tüüpiliselt ei saanud alguses vedama ja siis pidama. Palju shotte (tänan siinkohal Kärti nende suurepäraste maitseelamuste eest :D),huvitavaid inimesi ja vääääga pikk öö. Sain üle kuue aasta teha midagi, millest sisimas puudust tundnud olen. Nautisin kõike, mis toimus. Ja saan aru, et kahetsemiseks pole samuti põhjust. Kurat, ma olen noor ainult ühe korra ja seda noorust ma nüüd küll raiskama ei hakka. Mul oli väga tore öö, mis lõppes hommikul kell kuus.

Äratus oli kell 9 hommikul. Ei meeldinud üldse. Aga sain oma kodinad kokku pandud, pesemas käidud ja bussi peale jõudsin ka. Bussisõit oli aga omaette komöödia. Eks talv tuleb iga aasta ootamatult. Igatahes suutis buss teha väikse põike teepervale. Respekt bussijuhile, kes olukorraga väga hästi hakkama sai ja midagi hullemat ei juhtunud. Kui Tallinnasse jõudsime ei avanenud bussijaamas tõkkepuud, kust bussid läbi sõitma peavad, nii said inimesed oma asjad kätte porilombist põhimõtteliselt.

Laura&Angela killunurk:
* Sikutasin eile Angelal kummikuid jalast ära. Tal kuidagi tõmbavad need nii vaakumisse ja oh seda nalja.
* Unustasin kolmapäevased ujumisasjad ööseks kotti. Kui neid eile õhtul kuivama panema hakkasin, avastasin, et mu hea juuksepalsam oli kotti tühjaks jooksnud. Jess!
* Mitte nii naljakas fakt, aga Angela arvates olen ma meigiga ja meigita kaks erinevat inimest.

Aga igatahes oli väga tore nädal. Järgmine nädal tuleb jälle asjalik olla.
Mul on täpselt kuu pärast sünnipäev! Pidupidu. Homme lähen ARK-i et vahtralehest ka lahti saada.

Igatahes, et teil natuke lõbusam seda postitust lugeda oleks, on mul teile mõned pildid eilsest õhtust 🙂
Olge tublid, sõitke ettevaatlikult ja tarbige c-vitamiini.
Laura.

PS! Kui kellelgi peaks nädalavahetuseks plaane olema, andke mulle ka teada 🙂

Linda – kuritöökaaslane

Kui me ise ka mäletaks, mitu ringi shotte tegime. 😀

Laura&Laura

Ilus hommik

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: