Trenniteemalised sarjad. Soovitage palun!

Üks lugeja soovitas mulle sarja (aitäh, Helen!), mille uusi osasid ma nüüd kannatamatult iganädalaselt ootan. Sarja nimi on Work out New York ja uus osa tuleb USAs välja pühapäeviti. Peategelasteks on NYi treenerid, kelle tegemistel kaamera silma peal hoiab. Palju näidatakse treenerite omavahelist suhtlust, aga sekka ka treeninguid jm. Layla on lihtsalt üüber hawt ja mul võiks ka kunagi selline vorm olla. :D Mina vaatan seda sarja näiteks SIIT.

Ja siis ma mõtlesin, et raudselt on selliseid lahedaid trenniteemalisi sarju veel. Just selliseid, kus on treeningud põhilised, mitte ainult kaalulangetamine.

Ehk et, kui te teate mingeid lahedaid sarju, mille sisu on sportlik ja/või kaalulangetamisega seotud, siis andke aga teada! Mul peale oppi taastumiseks meelelahutust vaja.

wony-s1-1600x900
bravotv.com

PS! Kui ma täna oma lastele teatasin, et mind kaks nädalat pole, arvasid nad üsna üksmeelselt, et ei kavatse ka siis kaks nädalat kooli tulla, sest nemad ei taha asendusõpetajat. Kas mu südameke heldis veits? Üldse oli täna väga hea päev ja mul on ikka lausa kahju, et kaks nädalat eemal olema pean.

Aga nüüd sarju soovitama!

Laura.

5 mõtteid “Trenniteemalised sarjad. Soovitage palun!

  1. ma võin neid päris palju soovitada – The Biggest Loser austraalia 10 hooaeg sai just ühele poole ja USA 17 hooaeg just algas. Hetke suur lemmik on muidugi My Diet is Better than Yours ja täna sattusin Fit to Fat to Fit esimesele osale. Peaks mõneks ajaks jaguma ;) Alati võib veel Extreme makeover weight loss osi vaadata – seal oli viimati 5.hooaeg.

    1. Osad neist kaalulangetuse saadetest on tuttavad, aga mulle just meeldis se WONY, sest see keskendub just treeneritele ja trennidele. See on cool! Aga avastamisrõõmu on siit nimekirjast kindlasti! :) Aitäh sulle!

Leave a Reply